Pigiausias būstas Naujoje Vilnioje. Ir tai ne favela

Pastarosiomis savaitėmis rašėmė apie brangiausius Vilniaus namus ir butus (galite pasiskaityti ČIA, ČIA ir ČIA). Praėjusių metų vasarą apžvelgėme ir kitą rinkos polių – pigiausius sostinės būstus (ČIA ir ČIA).

Dabar gi pasidomėjome – o kaip su pigiausiu šių dienų sostinės būstu, atsijojus parduodamas kambario dalis ar lūšnynus iš varžytinių?

Šią vasarą pigaus būsto rinkoje karaliauja Naujoji Vilnia ir jos Pramonės gatvė.

bustas1

Pigiausias sostinės būstas, 2021 m. birželis. Foto: aruodas.lt

14400 eurų už 18 kv.m kambarį plikomis sienomis industriniame Naujosios Vilnios rajone gali pasirodyti ne taip jau ir pigu. Kita vertus yra ir šiokių tokių privalumų – nurodoma, jog 1970 metais statytas ir dabar renovuojamas dviejų aukštų buvęs administracinis pastatas yra geroje strateginėje vietoje (pakankamai netoli yra ganėtinai atmosferiškas Naujosios Vilnios parkas ir per jį tekanti Vilnelė). Elektra, santechnika, nuotekos ir vandentiekis pritaikytas sanmazgo įrengimui – akcentuojama skelbime, ir tai didelis pliusas lyginant su bendrabučio tipo kambariais.

Beje, panašus dalinės apdailos loftas, tik Salininkuose ir didesnis dviem kvadratiniais metrais parduodamas už 16 tūkst. eurų.

Pigiausias sostinės būstas, 2021 m. birželis. Foto: aruodas.lt

bustas2

 bustas3


bustas4