NT gidas po lūšynus: pigu, bet baisu. Bet pigu (2 dalis)

Rugpjūčio mėnesį skelbta sostinės lūšnynų, vienokiu ar kitokiu keliu patekusių ant prekystalio, susilaukė itin didelio skaitytojų susidomėjimo. Tad šiandien papildėme šį sąrašą dar kelias objektais, atsidūrusiais varžytinėse. 

Beje, ne vienas būstas, patekęs į mūsų pirmąją lūšnynų apžvalgos dalį, buvo sėkmingai parduotas. O keli objektai – net už kelis kartus didesnę nei pradinio siūlymo kainą. 

Šį kartą dairėmės būstų, kurių pradinė kaina – ne daugiau dešimties tūkstančų eurų. Žinoma, tikėtis patrauklaus varianto neverta, tačiau turint rankas ir įjungus lakią fantaziją, šiokį tokį lizdelį galima susisukti – su sąlyga, kad kiti potencialūs varžytinių dalyviai į lūšnas numos rankas ir kainų neužkels. 

Pirmasis ir pigiausias NT objektas yra ne kur kitur, o Naujininkuose, kuriems paišoma itin graži ateitis būsimojoje Vilniaus vizijoje „Vilnius Connect”, numatančioje Stoties ir Naujininkų rajonų vystimąsį. Pačioje rajono širdyje esančioje Vaivorykštės gatvelėje stūkso namelis, kurioje potencialių pirkėjų laukia nykštukinis kambarys - 9,87 kv. m. ploto su 1,93 kv. m bendrojo naudojimo patalpomis. Medinis namukas statytas 1940 metais ir šildomas kietu kuru. Pradinė kaina – 5900 eurų.

vaivorysktes1

 vaivorysktes2

Būstas Vaivorykštės gatvėje. Foto: evarzytynes.lt

Aukštuosiuose Paneriuose pasislėpusioje Miško gatvelėje stūkso dar vienas medinukas, kuriame parduodamas vėlgi vieno kambario butas. Tik šį kartą gerokai didesnis (38.61 kv.m.) ir tvarkingesnis. Tačiau ir pradinė kaina didesnė – 9600 eur.

misko1

 misko2

Būstas Miško gatvėje. Foto: evarzytynes.lt

Dar vienas variantas, „įlipantis” į 10 tūkstančų eurų rėmus – butas Naujosios Vilnios medinuke. Jis, kaip ir Naujininkų „kolega”, statytas 1940-aisiais. Pramonės gatvėje parduodamas butas yra 30.97 kv.m. ploto, o jo pradinė kaina – 8730 eurų.

pramones1

 pramones2

 pramones3

 Būstas Pramonės gatvėje. Foto: evarzytynes.lt