NT gidas po lūšnynus: pigu, bet baisu. Bet pigu

Bendrovės „Vilniaus vystymo kompanija” skelbiami varžytinių/aukcionų raundai visada būna įdomūs – čia galima susipažinti su tokiais nekilnojamo turto objektais, kurių dažnas net nėra blogiausiame sapne susapnavęs. Kita vertus – žmonėms su išmone tai gali tapti naujo projekto pradžia.

Šį kartą iš rugpjūčio-rugsėjo mėnesio aukcionuose siūlomų objektų sąrašo išmetėm brangesnius pasiūlymus ir nusprendėm pasidairyti, ar ką nors būtų galima įsigyti kišenėje turint dešimt tūkstančių eurų. Sutikite, butas už dešimt tūkstančių eurų Vilniuje skamba itin intriguojančiai. O tokių radome ne vieną.

Tiesa, reikia žinoti, jog čia pateikiamos tik pradinės kainos. Dar pluoštą eurų ištrauks registracija į aukcioną. Pasiruošę? Tad pirmyn į Vilniaus favelas.

perlojos7

Perlojos g. 7. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.

Pirmas mūsų sąraše – Perlojos g. (Naujininkai) septintuoju numeriu pažymėtas medinis namas, pastatytas 1940 metais Jame parduodami net trys butai. Tiesa, vienas jų, didžiausias iš siūlomų (du kambariai, beveik 26 kv.m.) kiek peršoka dešimties tūkstančių eurų ribą ir yra įkainotas vienuolika tūkstančių eurų. Bute numatytas krosninis šildymas. Kitų komunikacijų nėra. Tokie patys „patogumai” yra ir kituose dviejuose butuose, tik jų plotai mažesni (18 kv.m. ir 13 kv.m.), atitinkamai ir kaina mažesnė (8100 eur ir 5900 eur).

perlojos7 1

perlojos7 1 1

perlojos7 1 2

perlojos7 2

perlojos7 5

Butai Perlojos g. 7. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”

Tuo pasiūla Naujininkuose nesibaigia. Štai koks pasiūlymas Gudų gatvėje: parduodamas 1 kambario butas, bendras plotas 23,64 kv.m., mansardiniame aukšte, daugiabučiame gyvenamajame name. Namas mūrinis, 2 aukštų, 1940 m. statybos. Bute numatytas krosninis šildymas, pastate yra gamtinių dujų ir elektros įvadas. Bute šiuo metu visos komunikacijos atjungtos. Kaina – 8100 eur.

gudu7

Namas Gudų g. 7. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.

gudu7 2

gudu7 2 2

Butas Gudų g 7. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”

Ir dar vienas pasiūlymas Naujininkuose, šį kartą Konduktorių gatvelėje: parduodamas 1 kambario butas, bendras plotas 35,27 kv.m., 1 aukšto rąstiniame name. Name numatytas krosninis šildymas, komunalinis vandentiekis ir nuotekų šalinimas, gamtinės dujos. Visos komunikacijos bute atjungtos. Butas pripažintas avariniu nuo 2014-ųjų metų balandžio mėnesio. Patalpos pažeistos gaisro. Namo statybos metai – 1940-ieji. Kaina – 8600 eur.

konduktoriu

Namas Konduktorių g. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.

konduktoriu20 5 1

konduktoriu20 5 2

Butas Konduktorių g. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”

Toliau keliamės į Vilniaus ir Vilniaus rajono pasienyje įsikūrusius Vaidotus. Baltosios Vokės gatvėje, prie pat geležinkelio mazgo čia parduodamas beveik 39 kv.m. dviejų kambarių butas vieno aukšto mūriniame name. Butas yra avarinės būklės ir negyvenamas, bet pradinė kaina atrodo patraukliai – 6600 eurų.

baltosiosvokes45

Namas Baltosios Vokės g. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.

baltosiosvokes45 5 1

baltosiosvokes45 5 2

Butas Baltosios Vokės g. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.

O štai ir gabalėlis Šnipiškių. Ir net ne butas, o dalis (trečdalis) namo. Pažymima, kad name yra krosninis šildymas ir gamtinės dujos. Kiti komunaliniai tinklai atjungti (reikia daryti sistemų rekonstrukciją).Tačiau trisdešimt kvadratinių metrų Šnipiškių favelų už pradinę 9600 eur kainą gal ir įkvėps nepataisomus romantikus pirkiniui...

ratnycios26

ratnycios26 1

ratnycios26 2

Namas Ratnyčios g. Foto: „Vilniaus vystymo kompanija”.