Brangiausias Vilniaus butas su 100 kv.m. asmenine terasa

Praėjusią savaitę susipažinome su nekilnojamo turto rinkos skelbimuose siūlomu brangiausiu namu Vilniuje. Dabar gi žvilgtelėkime į brangiausią sostinės butą.

Viešai prienamuose skelbimuose galima išvysti ne vieną butą, už kurį prašoma per 900 tūkstančių eurų, tačiau milijono ribą šuo metu peržengia tik vienas butas, potencaliams pirkėjams siūlomas nuo vasario mėnesio. Ir nors butas iki šiol neparduotas, tačiau skelbimas yra itin popoliarus – peržiūrėtas daugiau nei dvidešimt tūkstančių kartų. Tad jei jūs dar nesusipažinote, kaip atrodo brangiausias Vilniaus butas – pirmyn.

butas1

Brangiausias Vilniaus butas - V.Mykolaičio-Putino gatvėje. Foto: aruodas.lt

Parduodamas būstas aprašytas iš tiesų vaizdingai: „Parduodami išskirtiniai, prabangūs, moderniai įrengti 177 kvadratinių metrų privatūs „Penthouse" su visais esančiais baldais, buitine technika ir įrengta 100 kvadratinių metrų asmenine terasa. Apartamentuose nuo jų įrengimo niekada nebuvo gyvenama, taip pat nebuvo naudojami komercinei ar kitai veiklai. Apartamentų langai orientuoti į tris puses, rytus, pietus ir vakarus – pro panoraminį vaizdą atsiveria Vilniaus m. senamiestis, Gedimino kalnas, Trijų Kryžių kalnas, Televizijos bokštas ir visa miesto panorama”.

butas2

Brangiausias Vilniaus butas - V.Mykolaičio-Putino gatvėje. Foto: aruodas.lt

Skelbime nurodoma, kad šis keturių kambarių butas yra 2007 metais V.Mykolaičio-Putino gatvėje, visa šalia tuometinių Profsąjungų rūmų, dabar jau nugrautų, pastatytame šešiaaukščiame name.

Skelbime nurodoma iš tiesų įspūdinga pardavimo kaina – 1,2 mln. eurų. Pažymima, kad vieną arba dvi parkavimo vietas galima įsigyti už atskirą kainą.

Brangiausias Vilniaus butas - V.Mykolaičio-Putino gatvėje. Foto: aruodas.lt

butas3

butas4

butas5

 butas6

butas7

butas8

butas9

butas10

butas11

butas12

butas13

butas14

butas15