J.Basanavičiaus gatvė bunda: duris atvėrė baras „Dyvai”

Nors penktadienio pavakarę Vilnių vėl apgaubė lietaus debesys, Naujamiestyje, J.Basanavičiaus gatvėje anaiptol nebuvo liūdna. Pagaliau ir čia švystelėjo ženklas, kad mūšyje su pandemija ne visas šios gatvės užeigas ištiko liūdnas „Čingio” likimas – šis baras-klubas savo laiku gerokai pažadino vieną pagrindinių Naujamiesčio arterijų, turėjusių rimtų pretenzijų tapti naująją ošiančia Vilniaus ašimi.

Deja, pandemija kirto negailestingai, ir nors nemaža dalis užeigų išliko, naujasis šiltasis sezonas pasitiktas be ypatingo optimizmo. Ir vis dėlto gyvenimas tęsiasi.

Vienas tokių J.Basanavičiaus gatvės optimistų – naujasis baras „Dyvai”, pasiryžęs nešti rinktinio putojančio, kvepiančio ir kaitinančio gaivalo vėliavą Naujamiestyje.

d6

J.Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė baras „Dyvai”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Nedidukų „Dyvų” interjeras minimalistinis, tačiau jaukus, primenantis kiek modernesnius britų barus, kurių dėmesio centre būtinai turi būti televizorius – jaukiai pažiūrėti Čempionų lygą ar Europos rankinio čempionatą tikrai bus kur.

O jau kai karantino pančiai visai atsipalaiduos, šauniosios baro princesės pentadieniais ir šeštadieniais namo nežada vyti bent iki antros nakties. Tad galima tikėtis, kad vietiniai ir ne tik jie, o visi netingintys iš Senamiesčio pakilti į Naujamiesčio kalvas, turės dar vieną smagią užeigą susitikimams, verslo aptarimams, flirtams ir sporto aistroms.

d1

J.Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė baras „Dyvai”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Beje, nors „Dyvai” turi šiokį tokį užkandžių pasirinkimą – sūrio rinkinį, sūrio spurgytes, pora picų – tačiau demonstruodami gerosios kaimynystės principą, rekomenduoja ir per žingsnį nuo jų esančią užeigą „Prohibcija”. „Pas mūsų kaimynus bus galima užsisakyti stebuklingųjų Skirmanto Tomkevičiaus („Wingo” šefo - 1323.lt pastaba) sparnelių”, - sako „Dyvų” bendrasavininkė Nomeda Rimšaitė.

J.Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė baras „Dyvai”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

d3

 d4

d5

d7