Naujamiestyje nebeliko A. Užkalnio pamėgto kebabų vagonėlio

Vytenio gatvėje, Naujamiestyje, prie Migracijos departamento nebeliko savo laiku gana didelio populiarumo sulaukusio „Liulia Wagon” gatvės maisto vagonėlio.

Dar balandžio mėnesio pradžioje pasirodė skelbimų, jog šis greito maisto taškas parduodamas.

„Parduodamas pelningai veikiantis greito maisto taškas „Liulia Wagon”. Pardavimo priežastis – turime kitų projektų, šiam trūksta laiko ir jėgos. Vagonėlis visiškai sukomplektuotas, yra visa reikalinga ir atsarginė technologinė įranga, receptai, leidimai ir pan.”, - buvo rašoma skelbime.

liulia4

„Liulia Wagon” Vytenio gatvėje nebeliko. Foto: Julius Baliutavičius.

Panašu, kad pirkėjų ilgai laukti nereikėjo – vagonėlio Vytenio gatvėje nebematyti, o ir jo likimas nėra aišku, mat nurodytas telefono numeris yra išjungtas.

„Liulia Wagon” startavo 2021 metų rudenį ir praktiškai iš karto pateko į mūsų akiratį. Vagonėlis ir jame plušantis šefas Poladas iš Azerbaidžano mums paliko nemenką įspūdį.

Panašu kad tokį patį, o gal ir net geresnį įspūdį iš Vytenio gatvės išsinešė ir žinomas publicistas bei gurmanas Andrius Užkalnis, vagonėlį aplankęs kiek vėliau ir savo plunksna įamžinęs šį vagonėlį, palikusį šiokį tokį pėdsaką sostinės gastronominėje istorijoje.