Ant prekystalio - pandemijos nusinešto azijietiško restoranėlio patalpos

Prieš pirmąją pandemijos bangą naujuoju gastronominiu ir lėbautojų traukos centru pretendavusioje tapti J. Basanavičiaus gatvėje tvyro permainų ir lūkesčių nuotaikos.

Jau rašėme, kad praėjusią savatę šioje vienoje pagrindinių Naujamiesčio arterijų duris atvėrė baras „Dyvai“, anskčiau žinotas kaip „Genys Taproom“. Dabar gi nekilnojamo turto skelbimų svetainėse jau kurį laiką šmėžuoja skelbimas apie parduodamas maitinimo patalpas J.Basanavičiaus gatvėje, 9A numeriu pažymėtame pastate.

Būtent čia kurį laiką veikė vietnamietiškos virtuvės restoranėlis „Pho Viet” , per neilgą savo egzistavimo laiką sulaukęs palankių vertinimų ir net prognozių, kad jam pavyks atlaikyti pandemijos išbandymus.

pho

Buvęs restoranas „Pho Viet”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Deja, pandemija nusinešė ir „Pho Viet”, o dar anksčiau – ir bevardį, bet mūsų itin išgirtą vietnamietišką užeigą Kauno gatvėje.

Tačiau jei vieniems pandemija tapo prakeikimu, kitiems – šansu arba nerti į maitinimo verslą, arba plėsti savo turimų maitinimo taškų tinklą.Tad buvusios restorano „Pho Viet” patalpos, tikėtina, naujojo šeimininko netruks sulaukti, juo labiau, kad objektas atrodo gana patrauklus ir už sveiką kainą.

44 kv.m ploto patalpos (kartu su baldais, įranga, galiojančiu higienos pasu ir alkoholio licencija) parduodamos už 145 tūkst. eurų (plius PVM). Pastatas, kuriame įrengtos restorano patalpos, pastatytos 2016 metais – beveik tiesiai priešais dabar jau nugriautą Edmundui Armoškai priklaususią „Maldžio” meno galeriją, kurios vietoje jau po metų planuojama pastatyti prabangius apartamentus.