Naujamiesčio „Uptown bazaar”: tyli pabaiga

Pusketvirtų metų sostinės gurmanus džiuginęs Naujamiesčio, Kauno gatvės, perliukas „Uptown bazaar” tyliai užsidaro. Paskutinę darbo dieną, balandžio 30-ąją, čia dirbo vos kelios užkandinės – o juk priešpandeminiais laikais čia buvo galima akis paganyti ir skrandžius pasotinti bent keliolikoje įvairiausią maistą siūlančių užeigų.

Kai kurie vardai tyliai užgęso jau anksčiau, dar per pirmąją koronaviruso bangą, o kai kurie, pavyzdžiui takų užeiga „Donde” sėkmingai išplaukė į savarankišką plaukiojimą gastronominiame Vilniuje.

2

„Uptown bazaar” projektas Naujamiestyje baigia veiklą. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tiesa, nemažai vilniečių pamėgtų ženklų, uždarius „Uptown bazaar” niekur nedings – tie patys Kauno gatvės maisto turgaus mohikanai „Burger Kiosk” netrukus atidarys savo naują tašką Paupio gastronominėje salėje.

Labiausiai, ko gero, dėl užsidarančio „Uptown bazaar” liūdi čia pat esančių „Oslo namų” ir „Kauno-Algirdo” kvartalų gyventojai, kurie į savo pamėgtus restoranėlius galėdavo užsukti praktiškai įsispyrę į šlepetes.

1

„Uptown bazaar” projektas Naujamiestyje baigia veiklą. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Kas atsiras vietoje Naujamiesčio maisto oazės? Užkulisiuose kalbama, kad patiekalų kvapo čia nebeliks – vietoje čirškančių keptuvių ir į mėsainius, picas, midijas ir kitus patiekalus įnikusių hipsterių čia rinksis biuro darbuotojai.