Pigiausias sostinės butas rastas Trakų Vokėje

Kol nekilnojamo turto ekspertai svarsto kada pirminė būsto rinka pradės rodyti atsigavimo žvilgsnį, tinklapis 1323.lt tradiciškai žvilgtelėjo, kaip šiandien atrodo pigiausias antrinės rinkos būstas ir kiek jis kainuoja.

Į pagalbą pasitelkėme populiariausią NT pardavimo, pirkimo ir nuomos platformą aruodas.lt Atmetus varžytynes ir akcionus iššiaiškinome, kad šiuo metu pigiausią butą sostinėje galima rasti Trakų Vokėje, J.Tiškevičiaus gatvėje, buvusiame bendabutyje, sumūrytame iš plytų.

butas1

Pigiausias sostinės butas yra šiame Trakų Vokės name. Foto: aruodas.lt

9.42 kv.m ploto ne pats tvarkingiausias kambarys įvertintas 19100 eur suma arba 2028 eur už vieną kvadratinį metrą.

Palyginimui – praėjusių metų birželį pigausią sostinės būstą buvo galima rasti Naujoje Vilnioje. Neįrengtas lofto stiliaus 18 kv.m ploto kambarys (beveik dvigubai didesnis) kainavo 14 tūkst. eurų.

Nors butas Trakų Vokėje yra tolokai nuo centrų, tačiau turi ir savo privalumų.

,,Jauki aplinka, šalia viskas, ko reikia šiuolaikiniam žmogui – parduotuvė ,,Maxima‘‘, mokyklos, darželiai, dvaras su parku. Butas yra šiltas ir šviesus. Pro langą atsiveria puikus vaizdas, žaluma. Arti viešojo transporto stotelė, geras susisiekimas su Vilniaus miestu centru. Buto sienos tapetuotos, durys – medinės. Langai plastikiniai. Virtuvėlė yra įrengta kartu su kambariu. Butas parduodamas su bute esančiais baldais: spinta, lova, virtuvės baldai.Yra internetas ir kabelinė televizija. Nedaug žiemą mokėsite už apšildymą. Visada užteks vietos pasistatyti automobiliui, šalia namo esančioje aikštelėje. Laisvalaikį galite praleisti pasivaikščiodami prie pat namo esančiame parkelyje”, romantiškai piešiamas vaizdelis būsimiems pirkėjams, priduriant, kad patogumai – vonia ir tualetas yra bendri.

Pigiausias butas sostinėje. Foto: aruodas.lt

butas2

 butas3

 butas4

 butas5

 butas6

 butas7

 butas8

 butas9