Kainų pasiutpolkė prabangių būstų rinkoje

Sostinės prabangių butų rinkoje – dar karščiau nei sostinės gatvėse, kiemuose ar paežerėse: čia kainų lyderiai keičiasi dar greičiau nei kyla termometro stulpelis.

Liepos pradžioje rašėme apie penthausą Šiaulių gatvėje, už kurį pardavėjai prašė 1 mln. 550 tūkstančių eurų. Tačiau šiandien į brangiausių sostinės butų sostą atsisėdo apartamentai toje pačioje Šiaulių gatvėje.

Bent jau nuotraukose beveik 205 kv.m. ploto, keturių kambarių butas iš tiesų arodo įspūdingai.

butas10

Būstas Šiaulių gatvėje. Foto: Remax/aruodas.lt

„Penthouse tipo apartamentai - puikus pasiūlymas ieškantiems išskirtinės kokybės ir prabangos. Erdviuose namuose suplanuota svetainės, valgomojo bei virtuvės erdvė, 2 miegamieji bei 3 san. mazgai, drabužinės, rašoma parduodamo būsto skelbime. - Visą parą dirbantis pastato konsjeržas, SPA zona apatiniame komplekso aukšte, uždaras vidinis kiemas su vaikų žaidimo aikštele, modernus ir estetiškas naujos statybos (namas statytas 2009 metais – 1323.lt pastaba) namas, susiliejantis su gražiąja Senamiesčio architektūra”.

Taip pat pažymimas išskirtinis interjeras, aukšta medžiagų kokybė, pirtis, požeminis parkavimas ir liftas. Butas turi židinį, terasą, parduodamas su trimis parkavimo vietoms bei visais bute esančiais baldais ir buitine technika.Tačiau prieš susipažįstant su prašoma suma, reiktų tvirčiau įsistverti kėdės atlošų. Šis Senamiesčio saldainiukas parduodamas už 1 mln.730 tūkst. eurų sumelę.

Būstas Šiaulių gatvėje. Foto: Remax/aruodas.lt

butas2

butas3

butas4

butas5

butas6

butas7

butas8

butas1

butas8

butas9