Prabangūs sostinės butai: apartamentus Tito gatvėje keičia penthausas Šiaulių gatvėje

Lyderis keičiasi kas savaitę – maždaug tai būtų galima apibūdinti situaciją sostinės prabangių butų segmente. Prašmatnūs apartamentai Tilto gatvėje sostą užleido penthausui Šiaulių gatvėje – būtent šis būstas, sutinkamas viešuose skelbimuose, dabar kausto smalsuolių, o galbūt ir potencialių pirkėjų dėmesį. 

„Būstas įsikūręs ramiojoje Senamiesčio dalyje, vos pora žingsnių iki Rotušės aikštės, kur netrikdo miesto renginiai, gražiausios vietos pasiekiamos pėsčiomis, o vairuojantieji į namus gali sugrįžti išvengdami kiek lėtesnio eismo siauromis gatvelėmis, - efektingai pateikiamas parduodamas butas aprašyme skelbimuose.

siauliu1

Penthausas Šiaulių gatvėje. Foto: aruodas.lt

Šie Penthouse tipo apartamentai - puikus pasiūlymas ieškantiems išskirtinės kokybės ir prabangos. Erdviuose namuose suplanuoti 3 miegamieji bei 3 vonios kambariai. Antrajame aukšte taip pat rasite drabužinę ir garinę pirtį. Pirmajame aukšte išsidėsčiusios svetainės, valgomojo bei virtuvės erdvės suplanuotos kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę. Čia įrengtas židinys bei tiesiogiai iš valgomojo ir virtuvės patekimas į namų terasą suteikia būstui ypatingą jausmą. Pro langus atsiveria žavingi raudonųjų Senamiesčio stogų ir bažnyčių bokštų vaizdai...Visą parą dirbantis pastato konsjeržas, SPA zona apatiniame komplekso aukšte, uždaras vidinis kiemas vaikų žaidimams, modernus ir estetiškas naujos statybos namas, nepriekaištingai susiliejantis su gražiąja Senamiesčio architektūra, unikalūs romantiški vaizdai, atsiveriantys pro būsto langus, išskirtinis interjeras, aukšta medžiagų kokybė, gyvenimas viršutiniame aukšte su terasa, pirtimi, požeminiu parkavimu ir liftu, atgabenančiu tiesiai prie buto durų, – privalumai, kurie kurs maksimalų čia įsikūrusių žmonių gyvenimo komfortą”. 

Prie tokios saldžios informacijos pateikiamas ir žiupsnelis skaičių – apartamentų plotas 197 kv.m., būstą sudaro keturi kambariai (trys iš jų – izoliuoti), namas statytas 2009 metais, o būstas įrengtas 2017 metais. O štai ir įdomiausias skaičius – šis būstas parduodamas už kiek daugiau nei pusantro milijono eurų – 1 mln. 550 tūkst. eurų.

Penthausas Šiaulių gatvėje. Foto: aruodas.lt

siauliu2

siauliu3

siauliu4

siauliu5

siauliu6

siauliu7

siauliu8

siauliu9