,,Vilnius Outlet“: rekordiniai pirmojo savaitgalio srautai

Vos atvėręs duris ,,Vilnius Outlet“ skaičiuoja rekordinius pirkėjų srautus, pranokusius lūkesčius. Per pirmas tris veiklos dienas didžiausiame Šiaurės Europos outlet centre apsilankė beveik 100 tūkst. lankytojų.

Centro valdytojai džiaugiasi, kad jau pirmąjį atidarymą savaitgalį outlet apsilankė ir ieškantys kokybiškų prekių už patraukliausias kainas, ir smagiai praleisti laiką nusiteikę miestiečiai bei sostinės svečiai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

outlet

„Vilnius Outlet“ pirmąjį savaitgalį aplankė beveik 100 tūkstančių lankytojų. Foto: 1323.lt

„Skaičiuojame, kad per metus „Vilnius Outlet“ turėtų aplankyti apie 7 mln. pirkėjų. Atidarymo savaitgalis neabejotinai sulaukė daugiau dėmesio nei prognozavome“, - sako „Vilnius Outlet“ marketingo vadovas Edgaras Valickas.

Pasak įmonės atstovo, praktikoje aiškiai pasiteisino ir outlet pasirinkta koncepcija – nors žmonės gausiai lankė parduotuves, kavinės ir restoranai buvo net populiaresni.

Taip pat rekomenduojame: Vakariniame aplinkelyje pateka nauja žvaigždė - Vilnius Outlet 

„Netrukus pramogų zona dar plėsis, atsidarys „Super Skypark“ pramogų centras, tad lankytojų srautas išliks stabilus ir, tikimės, dar augs. Apie 30 proc. ,,Vilnius Outlet” ploto sudaro koridoriai ir viešos erdvės, tad net ir esant dideliam žmonių srautui, lankytojai gali jausti laisvai ir erdviai. Tai ypač svarbu šiuo sudėtingu laikotarpiu“, - teigia E. Valickas.

 

Beveik 73 tūkst. kv. m ploto „Vilnius Outlet“ įsikūrė daugiau nei 150 paslaugų ir prekybos įmonių, restoranų, kavinių, vaikų užimtumo centrų. Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio įsikūręs centras yra patogiai pasiekiamas automobiliu – pastate ir šalia įrengta daugiau nei 2000 vietų automobiliams.

Investicijos į prekybos centrą siekia daugiau nei 80 mln. eur.