Pateka Vakarinio aplinkelio žvaigždė - Vilnius Outlet

Vilnius pamažu ruošiasi šventiniam savaitgalio judesiui – paskutinį kartą įspūdingo dydžio prekybos centras buvo atvertas prieš vienuolika metų, tad nenuostabu, kad naujoji „vakarinio aplinkelio žvaigždė” (taip save jau spėjo tituluoti „Vilnius Outlet”), kelia didžiulį susidomėjimą.

Ta proga didžiojoje žiniasklaidoje jau pasirodė visa eilė „išskirtinių” reportažų, iliustruotų nuotraukomis iš netrukus duris atversiančio prekybos centro vidaus, vadovai pasakoja apie 80 milijonų euru investicijas, apie 150 parduotuvių, apie įspūdingas madingų ir gerų daiktų nuolaidas, o interneto svetainė skelbia, jog tai – ne dar vienas prekybos centras.

vilnius outlet 5

„Vilnius Outlet”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Pailsėti reikia dažniau nei apsipirkti. Todėl ateikite pas mus pailsėti. Būtent apie lėtą, harmoningą ir patogų laisvalaikį galvojome kurdami moderniausią prekybos centrą Lietuvoje - Vilnius Outlet. Šiomis vertybėmis vadovavomės planuodami vidaus erdves. Čia didžiausią plotą paskyrėme ne prekybai, kaip įprasta kituose prekybos centruose, o poilsiui. Interjeras yra erdvus, todėl nereikės su kitais pirkėjais remtis alkūnėmis”, - savo filosofiją dėsto savaitgalį duris atversiantis „Vilnius Outlet”, o potencialūs lankytojai svarsto, ar nebus užkimštas kelias Pilaitės link ir ar žadamos nuolaidos tik nebus dar vienas žongliravimo kainomis triukas.

 

Bet kokiu atveju – sujudimas jaučiamas, o ypač Vakarinio aplinkelio rajonuose – Pilaitėje, Viršuliškėse, Karoliniškėse, Lazdynuose, Justiniškėse bei Pašilaičiuose. Žinant, kad čia gyvena masyvi sostinės gyventojų dalis, galima prognozuoti, kad „Vilnius Outlet” su savo parduotuvių, laisvalaikio zonų, kavinių, o po kurio laiko – ir šešių salių kino teatro pasiūla gerokai apmažins kitų didžiųjų prekybos centrų vadovų nuotaikas.

Taip pat rekomenduojame: Mano verslas: kaip vestuvių fotografas pradėjo kaljanų verslą

O ką mes? O mes ta proga apsukome ratuką, stebėdami, kaip paskutines paras prieš didįjį atidarymą gyvena „Vilnius Outlet”, mūsų vizito metu dar buvęs tik „Vilnius Out” - ir tai skamba gana simboliškai, mat į didžiųjų prekybos centrų rinką ateina dar vienas žaidėjas, o tai reiškia, kad greičiausiai kažkam gali labai skaudėti...į

Jei norite deleguoti 1323.lt reporterį į didžiąją Vakarinio aplinkelio fiestą, tai galite padaryti prisidėdami savo auka. O dabar apsukame ratuką aplink„Vilnius Outlet”...

„Vilnius Outlet” likus kelioms dienoms iki atidarymo. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

vilnius outlet 1

vilnius outlet 2

vilnius outlet 3

vilnius outlet 4

vilnius outlet 5

vilnius outlet 6

vilnius outlet 7

vilnius outlet 8

vilnius outlet 9

vilnius outlet 10

vilnius outlet 11

vilnius outlet 12

vilnius outlet 13

vilnius outlet 14

vilnius outlet 15