Naujoji Vilnia: sekmadienio trileris baigėsi legendinėje „Maximoje”

Sekmadienio vakaras pasėjo nemažai nerimo Naujosios Vilnios (ir ne tik jos) gyventojams. Lietuvos policijos feisbuko paskyroje vėlyvą vakarą pasirodęs pranešimas apie iš psichiatrinės ligoninės, esančios Parko gatvėje, pabėgusį pavojingą ligonį ant kojų sukėlė pareigūnus, o socialiniame tinkle užvirė dalinimasis policijos įrašu.

Tiesa, daug kam įstrigo ne tik pastebėjimai, kad neprognozuojamo elgesio bėglys su savimi pasiėmė ligoninės virtuvėje buvusius peilius. „Pabėgusio vyro požymiai: vidutinio sudėjimo, 170-180 cm ūgio, tamsiai rudų trumpų plaukų (kirptas ežiuku), buvo apsirengęs pilka languota pižama, apsiavęs rožinius kroksus. Bėglio ieško gausios policijos pajėgos”, - buvo rašoma policijos paviešintoje informacijoje ir ši detalė apie rožinius kroksus sulaukė kone daugiausia komentarų, bei tapo savotišku memu.

maxima

Bėglys iš psichiatrinės ligoninės pasirinko „Maximą”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Bėglys toli nenubėgo – netrukus jis buvo sulaikytas ir ne kur kitur, o, kaip pranešama legendinėje Naujosios Vilnios „Maximoje”, įsikūrusioje buvusiame kino teatre „Draugystė”. Bėglys sulaikomas nesipriešino.

 

Ir vėl gi – nors istorija iš tiesų yra gana dramatiška, tačiau komikai matyt jau gali kurti „standapus”, apie tai, kad konkurencinėje kovoje „Maxima” vis dar laimi prieš „Lidl” (visai neseniai Naujoje Vilnioje atidaryta „Lidl” yra priešais „Maximą”, ir net teoriškai patogiau pasiekiama iš Parko gatvės).