Edukacinis-orientacinis žaidimas: misija (ne)įmanoma surasti vienkiemį

Iš karto perspėjame – tai nelengvas, kantrybės ir šiek tiek fizinės ištvermės reikalaujantis žaidimas. Jei tinkamai neapsisaugosite, Jūs būsite žiauriai sukandžioti uodų, bimbalų, aklių, erkių ir kitokio lietuviškų pievų bei pelkių „gėrio”. Jūs leisitės į lietuviškas džiungles, o jos vasaros mėnesiais būna negailestingos. Jei dar neužvertėte šio puslapio, vadinasi, esate teisingame kelyje.

Apmiręs vienkiemis, priklausantis 1323.lt redakcijai (taip taip), stūkso Utenos rajone (apie 130 km nuo Vilniaus), kažkur tarp Užpalių ir Ilčiukų iš vieno pusės bei Sudeikių ir Bikūnų – iš kitos.

sta1

Apmirusio vienkiemio apylinkės.

Pagrindinis šio edukacinio-orientacinio žaidimo tikslas: vadovaujantis pateikta instrukcija (pridedamas ir konkretus taškas) rasti vienkiemį. Tačiau pakeliui į jį Jūs atrasite ir kitų vietų, kuriose galbūt dar nesate buvę ir kurios atskleis Jums, koks atmosferiškas ir nuostabus yra mūsų kraštas. Tai – (ne)didelis vasaros nuotykis, kuris padės prasiblaškyti, kuriam laikui išmesti rūpesčius iš galvos ir persikrauti. Lengva nebus, bet potyriai iš galvos neišbyrės taip greitai, kaip kad tingus pogulis prie jūros. Ar jau kraunatės kuprinę?

sta2

Apmiręs vienkiemis. 

Šiame žaidime-žygyje dalyvaujate vieni ar su sava draugija – iš mūsų gaunate tik instrukciją, kaip ieškoti vienkiemio ir kitą naudingą informaciją. Kaina – 30 eurų (auka skiriama tinklapiui 1323.lt vystyti), tačiau jei pasiseks rasti vienkiemį jį nufotografuoti, nuotrauką bei trumpus įspūdžius atsiųsti mums - pusė šios sumos (15 eur) grįžta Jums atgal. Daugiau informacijos: redakcija@1323.lt

Apmiręs vienkiemis

sta3

 sta4

sta5

sta6

sta7

sta8

sta9