Atmosferos uostas Žvėryne: smėlis, vonia, bohema

Nors Žvėrynas paskutinius dvidešimt metų garsėja kaip prašmatni ramybės oazė, tačiau ir čia galima rasti ne vieną ir ne dvi vietas, kur galima nusėsti ne tik prabangiai vakarienei, bet ir smagiai pakelti bokalą.

Galerija-baras „Fantomas” apskritai garsėja tuo, kad sugebėjo sumiksuoti kelis smagius dalykus: medinę Žvėryno architektūrą, Palangos paplūdimių smėliuką, o čia eksponuojamos parodos bei vykstantys koncertai bei didžėjų pasirodymai atneša į kitą Nėries pusę ir bohemišką virpuliuką. Pridėkite dar mėlynąjį „Neoplaną”, virtusį baru-terasa (ir pokalbių kambariu bei virtuvėle pirmame aukšte), virš tvoros pakibusį metalinį laumžirgį, padūmijusios aukso spalvos vonią kieme ir turime, ko gero, vieną įdomiausių užeigų Vilniuje.

1

Tik neišsigąsk. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Čia nuolat sutiksi ir vakarinio-naktinio sostinės gyventojams neblogai pažįstamą „Fantomo” šeimininką Mišą Berlogą, kurio idėjos ir pavertė šį Žvėryno kampelį vieta, į kurią šiltas vakarais plūsteli ne tik vietiniai. Na, ar daug Vilniuje rasi vietų, kur gali pasijusti lyg ir mieste, bet lyg ir prie jūros. Smėlis yra jėga, nors matyt šeimininkams kartais tenka nuo jo pravalyti seną trobelę, kurio įsikūręs ir baras, ir nedidelė šokių salė – gal kiek ir primenčią savo laiku bohemą traukusį „Suokalbį”.

Pati ta vieta šiltais rugsėjo vakarais (o tokie vakarai dar kurį laiką nesitrauks) prisiminti prabėgusios vasaros nuotykius ir kurti artėjančio šiltojo sezono planus.

Galerija-baras „Fantomas". Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

2

3

4

5

6

8

9

10

13

14

15

16

19

20