„Rhapsody”: mėsainiai su „Queen” prieskoniu

Mėsainių bumas, panašu, nežada slopti ir šį sezoną, tačiau kai kurios klasikinės burgerinės jau spėjo nusklęsti į nebūtį. Viena jų – mėsainių vėliavą išdidžiai ir oriai iki pat grabo lentos nešusi „La Butcher”. Tad suprantamas noras įkišti nosį ir pasižvalgyti, kas gi įsikūrė jos vietoje. 

Gastropabas „Rhapsody” čia jau veikia pora mėnesių, ir, panašu, toliau ryžosi nešti mėsainių vėliavą. Tiesa, toki kepinantį birželį skrandis nepasiruošęs rimtam iššūkiui, tad šį kartą tik apsižvalgome, idant skaitytojas pats galėtų priimtisprendimą, ar verta čia užsukti. 

IMG 1902

Gastropabas „Rhapsody”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Radikalių permainų lyginant su „La Butcher” lyg ir nėra, tačiau štai grupės „Queen” ir Freddie Mercury gerbėjai, kurių po filmo „Bohemian Rhapsody” turėjo padaugėti dešmteriopai, čia galėtų jaustis laimingi: ant pianino besipuikuojanti Freddie Mercury biografija lietuvių kalba, o ant sienos pakabinta gitara (įjungus fantaziją galima primesti, kad tokia savo laiku brūžino Brianas May) rodo aiškią orientaciją į tuos šlovingus laikus, kuomet buvo gyvas pompastiškas rokas, o dabartiniai prakutę verslininkai dar tik vilkosi pirmuosius džinsus.

IMG 1904

Gastropabas „Rhapsody”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Antrame aukšte – dar ir kelių anų laikų popkultų klasikinės nuotraukos. Taigi, pati ta vieta brandžiam, bet dar nesusenusiam visuomenės sluoksniui panerti pirštus į mėsainius ir, užsigeriant taurias gėrimais, diskutuoti, kuris gi „Queen” albumas yra geriausias. 

IMG 1910

Gastropabas „Rhapsody”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Be to, baras turi visai neprastus dienos pietų pasiūlymus - kaina, žinoma, nėra itin draugiška, tačiau priskirsti už 4-5 eurus galima, o tai Senamiestyje jau tapo gera kaina.

Daugiau gastropabas „Rhapsody” nuotraukų. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

IMG 1918

IMG 1922

IMG 1923

IMG 1930

IMG 1934