Beatos ir Tomo Nicholsonų pica ima Krasnūchą

Kad ir kiek bemylėtum Vilkpėdę, dar kitaip žinomą kaip Krasnūcha (nežinantiems – sovietmečiu Savanorių prospektas buvo vadinamas Raudonosios Armijos prospektu, nuo jo ir susiformavo Krasnūchos pavadinimas), bet faktas yra toks – skrandžio Savanorių žiedo apylinkėse labai nepalepinsi. 

Žinoma, čia rasi toki epines vietas kaip kavinę “Panerys” ar “Gaisrininko užeiga”, tačiau, pavadinkime taip: tai nėra labai patrauklios knaipės žiūrint iš kapitalizmo šventovės aukštumų, nors, be abejo, savo auditoriją turi. 

Tad galite įsisvaizduoti mano nustebimą, kuomet slampinėdamas šiose apylinkėse ir žvalgydamasis į pilkus pavasario debesis, staiga išvydau ryškų užrašą “Pica išsinešti – tokia pati kaip Niujorke”. Niujorkas Krasnūchoje – kas gali būti labiau viliojančio? Ir štai po poros savaičių jau pasitaikė proga praverti “Brooklyn Brothers” duris.

1

 Na, ir kaip neužsukti? Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Naujasis “Jurgio ir Drakono” (arba kitaip – Beatos ir Tomo Nicholsonų maisto imperijos) šeimos narys dar 2017-aisiais savo veiklą pradėjo Šiaurės miestelyje, ir visai neseniai savo antrąją “Brooklyn Brothers” piceriją nusprendė atidaryti Vilkpėdėje, ūžiančių autombilių srautų, monetų kalyklos ir Vilniaus šiluminės elektrinės kaimynystėje. Tiesą sakant, žiūrint iš šalies atrodo gana rizikingas žingsnis, bet kodėl gi ne?

Seilės tįsti pradėjo jau pradėjus vartyti kokybiškai atspaustą valgiaraštį – nors tai atrodo tėra tik paprasta detalė, bet ne tokia jau ir nereikšminga, kaip gali pasirodyti.

5

"Skanus" ir aiškus valgiaraštis. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Žinoma, žmonėms pripratusiems prie tinklinių picerijų “akcijinio puslapio” kainos gali nuliūdinti, bet skonis tikrai kompesuoja tą piniginės palengvėjimą. Bent jau mano atveju – pusaštunto euro už 30 cm skersmens “Margaritą” gali pasirodyti gana daug, bet palyginus su tuo, kokias “Margaritas”, primenčias švitrinį popierių, kartais tekdavo susigrūsti skrandin... Vertinant pagal kainos ir skonio parametrą, “Brooklyn Brothers” gal ir neužkoptų į pirmąją Vilniaus picerijų hitparado vietą, tačiau tarp prizininkų įsitaisytų.

3

 "Margarita", niam niam. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Na, o vasarą čia matyt bus itin karšta: juk kas gali būti geriau už tą momentą, kai į greitkelį, nešantį tave jūros link, išvažiuoji su picos dėžute rankose. Dešrainiams Savanorių žiedo apylinkių degalinėse ateina sunkios dienos...

6

 7

 8

 9

 10

Dar pora vaizdelių iš "Brooklyn Brothers" picerijos (Eigulių gatvės). Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Čirškini skanų mėsainį, kepi picą, verdi iš kojų verčiantį troškinį, ūžautojų laukia dešimt kranelių, į feisbuką dedi gražius paveikslėlius, bet dienos apyvarta nedžiugina? Rašyk mums redakcija@1323.lt, padėsime!