Vilniečių pamėgtas baras ruošiasi kraustynoms

„Tai ne atsisveikinimas, o pranešimas IKI PASIMATYMO! Paskutinė savaitė, kai dar galime švęsti kartu. Nuo kovo 3 dienos priveriame duris pasigražinimui, lauksime jūsų rudenį!”, - toks pranešimas, paskelbtas vilniečių pamėgto baro „Drops” feisbuke, privertė ne vieną smalsų barų liūtą ir gazelę pakelti antakius: kas gi vyksta Vilniaus gatvėje, kur ir yra įsikūręs baras „Drops”?

Didelės paslapties nėra – 37-uoju numeriu pažymėtas pastatas, kuriame savo laiku buvo įsikūrusi blaivykla, ruošiasi remonto bei tvarkomiesiems paveldosaugos darbams, tad barui „Drops”, kuris nuo 2017-ųjų metų buvo užėmęs dalį patalpų šiame pastate bei pasižymėjo jaukiu kiemeliu, teks paimti pertrauką.

drops3

Vilniaus g. 37-uoju numeriu pažymėtame name rudenį nusimato daug naujienų. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt 

2017-ųjų metų viduryje savo veiklą pradėjęs baras „Drops” gana greitai pelnė vilniečių simpatijas – įsikūręs klubinėtojų ir barų liūtų bei gazelių pamėgtoje Vilniaus gatvėje, baras sugebėjo išsiskirti iš kitų Vilniaus gatvės užeigų savo draugiška atmosfera, barmenų komanda, kokybišku valgiaraščiu bei renginiais.

 

Planuojama, kad „dropsai” savo metraštį rašyti tęs jau rudenį, tačiau jau kitose patalpose, nors ir tame pačiame pastate – vilniečių ir miesto svečių pamėgtas baras „persistums” per keliolika metrų. O štai tose patalpose, kur iki šio sekmadienio paryčių dar veiks „Drops”, kalbama, kad įsikurs nemenkas ambicijas puoselėjantis prancūziško stiliaus restoranas - tad rudenį Vilniaus 37-uoju numeriu pažymėta name galima tikėtis nemažo veiksmo.