Lazdynai švenčia: „Azerai“ įžengė į rajoną

Lazdynai nebebus tokie, kokie buvo. Taip pompastiškai būtų galima pradėti šį gastroreportažą nuo Arklio papėdės (o jei oficialiai – skulptūros „Rytas“), kur didžiulėje vietinėje „rotušės aikštėje“, viename iš nusibaiginėjančių paviljonų vėl plykstelėjo aistra ir ugnis, skaniai užkvipo. Taip skaniai, jog net galima primiršti vietinius butelaičio mėgėjus, besitrinančius tarp autobusų stotelės ir čionykščio prekybos centro.

„Azerai“ atvyko į Lazdynus, savo laiku ant monolitinės krūtinės pasikabinusius Lenino ordiną, ir matyt atneš žiupsnelį, o gal visą saują saulėtojo Kaukazo. Šiaip ar taip, Lazdynų gatvės maisto mėgėjų laukia nedidukė skrandžio šventė.

azerai8

Naujas „Azerų" taškas atsidarė Lazdynuose, netoli vadinamojo Arklio. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Šiandieniniame sostinės greitojo maisto žemėlapyje „Azerai“ užima reikšmingą vietą, nors turi tik tris taškus, ir tuos pačius – toli gražu ne geriausius reitingus turinčiuose rajonuose: istorinis „Azerų“ kioskelis įsikūręs Jeruzalėje, dar vienas – Stoties rajone, o prieš keliolika dienų „Azerų“ lavašai ir šavarmos pasirodė jau ir Lazdynuose, kuris praeityje maudėsi šlovėje, tačiau šiandien tai tik – vienas iš primirštų sovietinės epochos miegamųjų rajonų.

„Na, ir kaip vietiniai pasitiko šią žinią?“, - klausiu simpatiškos, ir, kas „Azerams“ nebūdinga – komunikabilios merginos. „Va taip“, - pašnekovė demonstruoja

Tęsinys -  mūsų Contribee platformoje. Tapkite prenumeratoriais ir palaikykite Vilniaus naršymo iniciatyvą!