„GoodFellas“: „Philly Cheesesteak” ambasadoriai pradeda žygį Naujamiestyje

Intriguojanti iškaba „GoodFellas“ Algirdo ir T. Ševčenkos gatvių kampe – tame pačiame, kuriame, kaip byloja miesto legendos, savo laiku buvo įsikūrusi pirmoji sostinės kebabinė (kiti šaltiniai teigia, jog ji buvo įsikūrusi Kalvarijų turguje) – atsirado, ko gero, prieš pusmetį, tačiau durys atsidarė tik praėjusį savaitgalį.

Vėlų vakarą grįždamas namo iš naktinio vizito pas odontologą, negalėjau praeiti pro šalį. Tiesą sakant, jei būčiau žinojęs, kas laukia viduje, bučiau vizitą nukėlęs kitam laikui, tačiau intuicija kuždėjo, jog tai viso labo tik bariukas su gėrimų pasiūla. Šį kartą intuicija klydo.

gf2

Nauja Naujamiesčio užeiga „GoodFellas“ pravėrė duris. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„GoodFellas“ viduje šurmuliavo nedidukas būrelis žmonių, ir pasirodo, smalsus 1323.lt reporteris pataikė tiesiai į atidarymo vakarėlį, tiesa, be raudono kilimo, juostų kirpimo, balionų sprogdinimo ir kitų panašių niekų – tiesiog būrelis žmonių susirinko į draugų užeigos atidarymą.

Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog ši barą-užkandinę įkūrę vyrukai mėgsta ir kultinį M. Scorceses filmą, ir pačią Ameriką. Ir iš tiesų, čia plušantys Edvinas ir Vytautas, nusprendė Algirdo ir T. Ševčenkos gatvės kampe sukurti gabalėlį Amerikos, kurioje galima rasti ne ką kitką, o šios šalies klasiką – Filadelfijos suvožtinį, o jei dar arčiau tiesos - „Philly Cheesesteak”.

„Tai užeiga apie jautieną ir alų”, - trumpai koncepciją pristato vyrai. Prieš kelerius metus šiame Naujamiesčio kampe dar buvo orientuojamasi į Artimuosius Rytus (gal dar kas pamena čia veikusį „Yala Yala Bistro”), tačiau dabar vežimo ienos tvirtai pasuktos į Amerikos pusę.

Taigi, kas gi tas „Philly Cheesesteak”?

Tęsinys -  mūsų Contribee platformoje. Tapkite prenumeratoriais ir palaikykite Vilniaus naršymo iniciatyvą!