„Čili Holdings“ tampa „LTK Food Group“

Vieną didžiausių Lietuvoje viešojo maitinimo tinklų, „Čili Pizza“ restoranus kontroliuojanti įmonė „Čili Holdings“ nuo gruodžio 1 d. keičia pavadinimą į „LTK Food Group“.

Įmonei toliau vadovaus Goda Karosaitė. Pasak jos, įmonių grupės pavadinimo keitimas yra natūraliai pribrendęs sprendimas.

gk

Goda Karosaitė. Foto: bendrovės archyvas.

„Įmonių grupė jau seniai išaugo senąjį pavadinimą. „Čili Holdings“ nebėra vien restoranų „Čili Pizza“ valdytoja, įmonių grupėje sėkmingai plėtojami ir kiti verslai bei naujos idėjos, tad siekiama, kad ir įmonių grupės pavadinimas geriau atitiktų besiplečiančią verslo kryptį. „Čili“ ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų prekės ženklu, tačiau esame tikri, kad kontroliuojančios įmonės pavadinimas turėtų atspindėti kur kas platesnę erdvę, kurioje pasirinkome veikti“, – pranešime žiniasklaidai cituojama G. Karosaitė.

„LTK Food Group“ toliau veiks kaip kontroliuojanti įmonė, kuri koordinuos visų grupės bendrovių veiklą. Kitų grupės įmonių pavadinimai liks nepakitę.

Šiuo metu „Čili Holdings“ turi 25 restoranus „Čili Pizza“ Lietuvoje ir 18 Latvijoje. Įmonių grupė valdo šešėlinių virtuvių (angl. ghost kitchen) prekės ženklus „Pizzelle“, „Ridikėlis ir salota“ bei „Kaimų kaimas“. Šiuo metu kuriamas naujas prekės ženklas DELICI kepyklėlės, skirtos skubantiems ir norintiems greitai pavalgyti.

„Nuolat ieškome naujų krypčių ir idėjų, kaip stiprinti savo poziciją viešojo maitinimo sektoriuje, todėl ir toliau skirsime daug dėmesio inovacijoms, efektyvumui bei aukštai kokybei. Bendradarbiaujame su patikimais maisto produktų tiekėjais, geriausiais Lietuvos ūkiais, nemažai maisto produktų vežamės iš Italijos. Norime, kad „LTK Food Group“ įmonių ir restoranų klientai gautų tik pačias geriausias paslaugas bei tikimės, kad pavadinimo atnaujinimas geriau atitiks mūsų teikiamų paslaugų spektrą“, – sako G. Karosaitė.

Pirmoji „Čili“ picerija Lietuvoje buvo atidaryta 1997 m. Vilniuje Konstitucijos pr. ir tapo ypač populiariu prekės ženklu viešojo maitinimo sektoriuje. 100 proc. „LTK Food Group“ akcijų valdo verslininkas Tadas Karosas.