Puta tarp šalikų

Kuo įdomi smuklių lankytojams sostinės Pamėnkalnio – J.Jasinskio gatvių ašis? Čia trijose viešojo transporto stotelėse (na, ne pačiose stotelėse, bet netoli jų) galima išplempti po bokalą ar kelis putojančio, už keliolikos metrų įsiristi į troleibusą ir važiuoti namo ar tęsti vakarėlio pasirinkta kryptimi.

Įdomiausia, jog prie dviejų taškų - “Meška Pub” bei “3 staliukai ir telikas” rankas yra pridėjęs tūlas Adomas Laurinavičius., kurį prisiekę maukėjai turėtų prisiminti dar iš "Alaus namų" klestėjimo epochos.

Taigi, šį kartą kojos mus nutempia putojančio išgerti į "staliukus". Tiesą sakant, tai toli gražu ne pirmas vizitas - esame čia putą nupūtinėję dar tada, kai didžiojoje salėje buvo įsikūręs lažybų punktas, o Adomas mėgėjų gerai praleisti laiką ir pasižiūrėti futboliuko/krepšio laukė mikroaludėje, kur iš tiesų ir tebuvo trys staliukai bei telikas. Dabar gi baras kiek išsiplėtęs, pagausinęs sporto klubų šalikų kolekciją (čia jų kabo per pusšimtį, o kai kurie mena ir įdomias istorijas), bet sena gera dvasia niekur nedingo, be to, kartais galima nerūpesingai praleisti vakarą ir improvizuotoje terasoje, kertant troškinį ar grilį, klausantis priklydusio bardo ar veizėjant, kaip kamuolys suspurda tinkle.

Kas dar maloniai nuteikia "staliukuose" - tai šiais laikais padori puslitrio (o ne hipsteriško 0.4 ) kaina ir ...žirniai. Taip taip, pabandykit kada “staliukuose” žirnių su spirgučiais bei krienais ir kuriam laikui pamiršite burgerius.

2

 1

3

Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt