Ant prekystalio - viena seniausių ir garsiausių sostinės kavinių

Sostinės nekilnojamo turto skelbimų rinką sudrebino intriguojantis pasiūlymas – parduodama viena seniausių ir garsiausių sostinės kavinių, tikras Užupio simbolis - „Užupio kavinė“. Parduodamos ne tik patalpos – visas verslas, tad prašoma suma – atrodo gana įspūdingai. 

„27 metai sėkmingo verslo, erdvios vidinės patalpos ir trys terasos, skliautiniai senoviniai rūsiai ir palėpė - parsiduoda legendinė Užupio kavinė”, - taip skelbime pristatomas parduodamas objektas. -
Užupis - išskirtinė Senojo Vilniaus dalis, jaukiai įsikūrusi žaliojo Kalnų parko ir srauniosios Vilnelės glėbyje. Čia harmoningai persipina sostinės istorinė praeitis ir dabartis, sukurdama ypatingą šios vietos aurą.Stipri ir aktyvi Užupio bendruomenė kuria naujas tradicijas, o Užupio kavinė - tai senasis Užupio Respublikos parlamentas.Patalpos yra parduodamos su stabiliu UAB - sėkmingai veikiančia ir nešančia pelną daug metų įmone. Tarptautinė istorija, pastovūs klientai, tiek metų priklausiusi vienai šeimai - puiki terpė toliau veikti bei plėstis.

uzup2

Užupio kavinė. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Parduodamos kavinės plotas – 300 kv.m, o parduodamui verslui taip pat priklauso tame pačiame pastate nuomuojami keli butai. Be to, pažymima, kad bendrovei visada pirmenybės teise priklauso dalyvauti konkurse lauko kavinės ,,Žalia Žąsis'', esančiai gana netoli, Malūnų gatvėje. Be to, kavinė parsiduoda su papildomomis patalpomis - veikiančiu moteliu Trakų rajone (1700 kv.m., 23 kambariai). 

  

Prašoma suma – 3,7 mln. eurų. 

„Užupio kavinė“ įsikūrusi daug mačiusiame ir daug bohemiškų istorijų galinčiame papasakoti pastate, apie kurias plačiau galite sužinoti ČIA.