Naujoji Vilnia: egzotiškoje vietoje įsikūrusi picerija atsisveikina

Gana egzotiškoje Naujosios Vilnios vietoje – Parko gatvės 37 numeriu pažymėto dešimties aukštų gyvenamo namo pirmame aukšte įsikūrusi picerija „Nova” keliauja į sostinės kulinarinės istorijos archyvą. 

Savivaldybės puslapyje paskelbti projektiniai siūlymai sausai ir dalykiškai informuoja, kad vietoje picerijos šioje vietose kursis gydytojų kabinetai. 

Buvęs bendras patalpų plotas (84.63 kv.m.) sumažės trimis kvadratiniais metrais. „Paprastojo remonto metu esamos patalpos perplanuojamos, įrengiami trys gydymo kabinetai, holas, san. mazgas ir du privatūs kabinetai administracijai. Viešai prieinamos patalpos pritaikytos judėti žmonėms su negalia. Prie įėjimo į patalpas projektuojami laipteliai ir pandusas”, - rašoma projektiniuose pasiūlymuose. Patalpų remontą inicijuoja privatus asmuo, projektiniuose pasiūlymuose nekonkretizuojama, kokios būtent gydymo paslapugos bus teikiamos buvusios picerijos vietoje. 

Nors savo laiku ir knietėjo praverti šios picerijos duris, tačiau kas kartą situaciją susiklostydavo taip, kad tekdavo skubėti kitur, taip ir neapsilankius „Novoje”. Šiokį tokį įspūdį galima susidaryti iš „Google” likusių užfiksuotų lankytojų vertinimų. Picerijos reitingas – 3.9 ir vos penkiolika atsiliepimų (paskutiniai jų palikti prieš metus ir įvertinimai – kardinaliai skirtingi) tarsi ir liudija, kad ši užeiga nebuvo itin populiari. 

Paskambinus nurodytu telefonu liniju, operatorės balsas pranešė, jog telefonas išjungtas.

nova

Picerija „Nova". Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt