„Kuro aparatūra”: po remonto vilios sportininkus

Konversijos dar nepaliesti „Kuro aparatūros” griuvėsiai pamažu turėti transformuotis į patrauklius objektus. Vienas tokių – teniso aikštynas, kuris turėtų atsirasti dalyje buvusios gamyklos gruvėsių, pažymėtų Kalvarijų g. 141-uoju numeriu. 

Savivaldybės puslapyje paskelbti projektiniai pasiūlymai byloja, kad rengiamasi pakeisti 10903 kv.m. ploto paskirtį – iš gamybinės į sporto. Pažymima, kad remontuojama dalis – 7453 kv.m. Skelbiama, kad bus projektuojama dešimt lauko teniso aikštelių ir dvi badmintono aikštelės. Taip pat numato įrengti 101 parkingo vietų.

13

  „Kuro aparatūros” griuvėsiai. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Pastatas Kalvarijų g. 141 dalimis priklauso bendrovėms „Trinapolis”, „2AInvest”, „Penki kontinentai”, „KA Energija". Šio projekto užsakovai - „Penki kontinentai” ir „2AInvest. Paprastasis remontas apims jų valdomą pastato dalį. Dalis sklypo Kalvarijų g. 141 yra išnuomotas bendrovei „Penki kontinentai”, šio projekto užsakovui. 

Teniso aikštynas bus suprojektuotas nekeičiant Kalvarijų g. 141 pastato išorės matmenų ir laikančiųjų konstrukcijų. Tačiau bus sutvarkyta išorė - pastato fasadai ir stogas. Taip pat bus suprojektuota visa sporto paskirties patalpoms reikalinga infrastruktūra.

Fotoekskursiją po „Kuro aparatūros” griuvėsius galite rasti ČIA, o daugiau būsimų buvusios megagamyklos konversijos vizijų - ČIA.