Lazdynėliai: atsiras „Iki“ konkurentas

Smarkiai augančių Lazdynėlių gyventojai netrukus turės didesnį pasirinkimą, kur keliauti apsipirkti kasdieninių produktų ir namų apyvokos reikmenų – savivaldybės puslapyje skelbiami būsimo prekybos centro projektiniai siūlymai. 

Nors projekto statytojas – bendrovė „Project-Studio“ ir nenurodo, koks prekybos centras iškils adresų Šiltnamių g.21, tačiau pagal pateiktas vizualizacijas galima nuspėti, jog su visai netoliese esančia „Iki“ parduotuve konkuruos „Rimi“. 

4814 kv.m ploto sklype planuojama pastatyti 2820 kv.m ploto parduotuvę su 1200 kv.m. ploto prekybos sale. Sklype numatoma įrengti 42 automobilių parkavimo vietas.

pc2

Būsimasis prekybos centras Lazdynėliuose. Projekto vizualizacija.

„Tačiau siekiat pagerinti automobilių parkavimo situaciją rajone, projektu numatoma įrengti dar papildomas 2 vietas sklypo ribose ir 35 vietas už sklypo ribos gatvių raudonųjų linijų ribose. Tokiu būdu būtų pagerintas netik sklypo bet ir jo aplinkos esamas vizualinis, socialinis ir estetinis komfortas. Nenusižengiant statybos reglamentams, privačiomis lėšomis gerinamas aplinkinių teritorijų parkavimo klausimas, - pažymima projektiniuose siūlymuose. - Parduotuvė numatoma stačiakampio plano formos su prekybos sale viduryje. Rytinėje pusėje suplanuotos pagalbinės patalpos ir pasikrovimo rampa. Į rampą sunkiasvoriai automobiliai privažiuoja iš Šiltnamių gatvės, per sklypo parkavimo aikštelę. Vakarinėje pastato dalyje numatyta nuomininkų zona kurioje planuojama įsikurs mažos parduotuvėlės su savo savarankiškomis prekybinėmis ir sandėliavimo patalpomis. Į pastatą patenkama pro tambūrus šiauriniame iš pietiniame fasaduose. Tambūrus jungia bendras koridorius iš kurio per kasų zoną patenkama į pagrindinę prekybos salę arba į nuomininkų prekybines patalpas. Papildomi patekimai į pastatą iš lauko numatyti tiesiai į nuomininkų pagalbinių patalpų zonas“.

pc3

 pc4

 pc5

 Būsimasis prekybos centras Lazdynėliuose. Projekto vizualizacijos..