Verslo stadiono „šeima" auga

Buvęs Vilniaus „Žalgirio stadionas” Rinktinės gatvėje vis labiau pateisina naująjį savo vardą „Business Stadium”. Kvartalo, kuriame „vienijasi” viešbutis, verslo centrai ir gyvenamieji namai, statybos vis labiau įgyja pagreitį. 

 Savivaldybės puslapyje paskelbti dar vieno pastato, įeisiančio į šio kvartalo sudėtį, projektiniai pasiūlymai. Šešių-aštuonių aukštų pastatas suplanuotas 21614 kv.m. bendrojo ploto – antžeminė dalis užims 14854 kv.m., o požeminės dalies plotas – 6760 kv.m. Numatytas parkavimo vietų skaičius – 433. 

rinkt3

„Business Stadium” šeimą papildys aštuonių aukštų verslo centras. Vizualizacija.

Patekti į biurų patalpas numatyti 2 pagrindiniai įėjimai su 3 liftų blokais ir evakuacinėmis laiptinėmis. Pirmąjame aukšte, prie įėjimų, projektuojami 2 holai su laukiamojo/lounge zonos. Taip pat pirmąjame aukšte numatomos patalpos kavinei. Kavinės virtuvei numatytas patogus aptarnavimas ir funkcionalus prekių pristatymas iš akligatvio esančio vakarinėje pastato pusėje. Šalia numatyta virtuvė, sandėlio ir personalo patalpos. Kavinė skirta tiek projektuojamo pastato darbuotojams tiek lankytojams iš aplinkinių pastatų. Esant poreikiui numatoma galimybė, vasaros laikotarpiu, kavinės aptarnavimą išplėsti kieme po pakelta pastato dalimi, rašoma projektiniuose pasiūlymuose. - Administracinės patalpos projektuojamos 1-8 aukštuose. Tipinio aukšto plotas numatomas nuo 1458 kv.m iki 2689 kv.m. Biurų patalpos projektuojamos su galimybe skaidyti nuo vieno iki šešių ofisų aukšte. Biuruose numatytos vyrų, moterų ir žmonių su negalia sanitarinės patalpos, virtuvėlės kiekvienam biure atskirai.

Projekto vizualizacijos

rinkt1

 rinkt2

 rinkt4

rinkt5

rinkt6