Į Lazdynus žengia „Lidl”

Į Lazdynus ateina bene daugiausia dėmesio pastaraisiais metais sulaukiantis prekybos centras „Lidl”, įsiliesiantis į čia savo parduotuves jau senokai turinčių tinklų „Rimi”, „Maxima”, „Aibė” ir „Iki” (jų Lazdynuose – daugiausia) šeimą. Tiesa, žinia, santykiai prekybininkų šeimoje dažniausiai pagrįsti gana nuožmia konkurencija, tad Lazdynų gyventojų laukia pamėgta vilniečių pramoga – dairytis, koks tinklas už kokią kainą siūlo prekes. 

Kitas įdomus momentas: būsimasis „Lidl” kuris visiškai netoli prekybos centro „Iki Papartis” - toje pačioje Erfurto gatvėje, parduotuves skirs keli šimtai metrų. 

Savivaldybės puslapyje paskelbtuose projektiniuose siūlymuose rašoma, jog „Lidl” bus statomas vietoje Erfurto gatvių 58, 60 ir 62 numeriais pažymėtų garažų – trys sklypai bus sujungti ir suformuotas vienas, bevek 44 arų sklypas. Garažai, pažymėti 58 ir 60 numeriu bus griaunami, o 62 numeriu pažymėto garažo laukia rekonstrukcija.

erf1

 Būsimoji „Lidl” parduotuvė Lazdynuose. Projekto vizualizacija.

Projektiniuose siūlymuose rašoma, kad apjungus 3 esamus sklypus, naujai suformuotame sklype, numatoma rekonstruoti garažų pastatą į 2219 kv. m. bendro ploto maisto prekių parduotuvę. Įvažiavimas į sklypą numatomas iš Erfurto gatvės, esama į garažus ir gyvenamuosius namus įvaža, kuria ir toliau naudosis gyventojai bei garažų bendrijų savininkai. Kitas įvažiavimas projektuojamas iš Erfurto ir Oslo gatves jungiančios gatvės. Sklype įrengiamos 28 automobilių statymo vietos. Likusios 38 vietos pagal teritorijos revitalizacijos (atnaujinimo) projektą bei žemės savininkui / naudotojui sutikus numatomos projektuoti “raudonosiose gatvės linijose” esančioje teritorijoje prie gatvės, kuri sujungia Oslo ir Erfurto gatves. Numatoma įrengti 11 dviračių stovėjimo vietų po stogeliu.

erf2

 Būsimoji „Lidl” parduotuvė Lazdynuose. Projekto vizualizacija.