Artėja atsiveikinimas su Šnipiškių mega garažu

Sostinės nekilnojamo turto pasaulyje – šioks toks sujudimas: į rinką bus išmestas iš pirmo žvilgsnio gana įdomus ir patrauklus objektas, tiesa, ne itin pigus. 

Pastaruoju metu Šnipiškės neretai įvardijamas kaip patrauklus rajonas naujoms statyboms, o čia vystomi projektai sulaukia nemažo pirkėjų dėmesio. Prieš kelis mėnesius „Hanner” savo ataiskaitoje rašė apie Utenos gatvėje vystomo projekto „Paparčių namai” sėkmę – 90 procentų čia pasiūlytų būstų buvo išgraibstyti per pora mėnesių. Tad galima įtarti kad kaimynystėje, Durpių gatvėje esantis didžiulis keliaaukštis mūrinis garažas nemenkai kaitina būsimo aukciono dalyvių kraują. 

Platformoje evarzytynes.lt, kur ir vyks aukcionas (jis prasidės gegužės 13-ąją), nurodoma, jog pradinė objekto pardavimo kaina – 1 mln. 175 tūkst. Eurų – tiek prašoma už 4488 kv.m ploto keliaaukštį mūrinį garažą, kelis mažareikšmius kiemo statinius bei beveik 30 arų sklypą. 

Nors investuotojams kur kas patraukiau atrodo plynas sklypas, tačiau dėl patrauklios vietos (garažas yra netoli Linkmenų tvenkinukų, gana netoli – ir prekybos centras „Ozas”, „Vichy” vandens parkas, „Siemens” arena, o kita populiari renginių vieta, „Compensa” arena, yra ranka pasiekiama, tad galima nuspėti, kad garažą pavyks parduoti ir iš jo tuomet greičiausiai liks tik prisiminimai.

evarzytynes.lt nuotraukose - Šnipiškių mega garažas.

durp1

durp2

durp3

durp7