Tarandėje išdygs prekybos centras

Į Tarandės kraštovaizdį, kuriame vyrauja individualūs namai, netrukus turėtų įsilieti prekybinės paskirties, 1810 kvadratinių metrų ploto pastatas su prie jo numatyta 60 automobilų stovėjimo aikštele.

Pastato numatoma vieta – Vaivadiškių g. 2. 

viz1

Būsimo prekybos centro Tarandėje vizualizacija.

Savivaldybės tinkapyje pateituose projektinuose pasiūlymuose rašoma: „pagrindinė pastato paskirtis – prekybos centras. Didelę jo dalį užima prekybos tinklo parduotuvės salė, kuri projektuojama pastato viduryje. Vakarinėje pastato pusėje projektuojamos pagalbinės patalpos, kurios aptarnauja šią salę. Šioje dalyje numatytas ir prekių priėmimas, darbuotojų buitinės ir kitos pagalbinės patalpos. Rytinėje pastato pusėje numatytos mažesnių prekybos plotų patalpos. Tarp šių patalpų ir pagrindinės prekybos salės yra numatytas platus praėjimas skirtas lankytojams. Šis praėjimas jungia abu lankytojams skirtus įėjimus (pagrindinį ir rytinį) į prekybos centrą. Iš šio praėjimo PC lankytojas patenka į visas prekybos įstaigas. Pastato apdailai numatyta panaudoti dviejų spalvų (raudonos ir pilkos) derinius”. 

Kol kas daugiau informacijos nepateikiama, tad lieka tik spėlioti, koks tinklas ateina į Tarandę. Projekto užsakovais nurodoma bendrovė „Global management".