Naujamiestis: planuojamas mega projektas Algirdo gatvėje

Vilniuje, Naujamiesčio seniūnijoje, UAB „LT Deevelopment Fund“ užsakymu projektuojami nauji daugiabučiai namai. Jei po visuomenės pastabų Savivaldybės specialistai pritars projektiniams pasiūlymams, Algirdo g. 77 iškiltų trys gyvenamieji ir vienas administracinis pastatas, skelbiama savivaldybės puslapyje. 

Projektinių pasiūlymų svarstymas – tai etapas, kai vilniečiai gali išsakyti savo nuomonę apie projektą ir teikti savo siūlymus. Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Planuojami pastatai yra netoli Geležinkelio, Švitrigailos gatvių ir geležinkelio pervažos bei Grįžračiu vadinamos vietos, kurią planuojama atverti visuomenei. Aplink konversinę teritoriją projektuojama nemažai gyvenamųjų ir administracinių pastatų, viešųjų žalių erdvių. 

a1

Planuojamas projektas Algirdo g.77. Vizualizacija.

Parengti daugiabučių gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų projektą buvo skelbiamas kviestinis architektūrinis konkursas. Jo nugalėtojas – UAB „Eventus Pro“.

Suprojektuoti pastatai bus iki 8 aukštų. Gyvenamuosiuose namuose planuojama įrengti 554 butus. Taip pat numatyta 9361 kv. m administracinės paskirties ploto, maitinimo įstaigų, prekybinių patalpų, dirbtuvių, patalpos darželiui. 

Po kiekvienu pastatu numatytos požeminės automobilių saugyklos. Iš viso suprojektuotos 542 automobilių vietos ir 16 vietų už sklypo ribos. Dalis vietų bus skirtos elektromobiliams. Taip pat numatyta iki 155 stovėjimo vietų dviračiams. 

a2

Planuojamas projektas Algirdo g.77. Vizualizacija.

Vidiniame kieme bus sutvarkyta aplinka, takai, įrengtos poilsio ir žaidimų aikštelės sklype. Planuojama išsaugoti didžiąją dalį medžių. Teritorijos viduje – vidiniame kieme bus pasodinta naujų želdinių ir medžių.

Planuojamas projektas Algirdo g.77. Vizualizacijos. 

a3

a4 a5

a6

a7