100 tūkst eurų rankose. Kokį NT pirkti Karoliniškėse?

Naujos savaitės pradžia – tinkamas momentas pažaisti vilniečių mėgstamą žaidimą – “Kokį būstą pirkčiau kišenėje turėdamas 100 tūkstančių eurų”. Šį kartą mes pabūsime Jūsų brokeriais (juo labiau, kad nemenkos būsto ieškotojo patirties), ir, remdamiesi platforma kampas.lt, pasiūlysime Jums mūsų akimis, TOP 3 butus. Šį kartą mūsų dėmesio centre – Karoliniškės ir čia ieškome būsto, tinkamo jaunai porai ar šeimai.

1vieta

Butas V.Druskio gatvėje. Foto: kampas.lt

Mūsų favoritas – butas V. Druskio gatvėje iš serijos „kelkis ir gyvenk”. Blokinis penkių aukštų namas, 47 kv.m. ploto dviejų kambarių butas – trečiame aukšte, langai žiūri į pietus ir šiaurę. Kaina – 88 tūkstančiai eurų. Keli didesni infrastruktūros pliusai – netoli esantis Pasakų parkas ir naujasis „Lidl” šalia jo, o vasarą gana greitai ir patogiai dviračiu galima nulėkti ir pūkštelėti į Salotės ežerą. Daugiau apie butą – ČIA.

 2vieta

Butas A.P. Kavoliuko gatvėje. Foto: kampas.lt

Antroji vieta ir sidabro medalis atitenka dviejų kambarių, 47 kv.m. ploto butui A.P. Kavoliuko gatvėje. Jo kaina – 92 tūkst. eurų.

 

Langai žiūri į šiaurės rytus ir pietus, butas yra ketvirtame aukšte iš penkių. Šios vietos tam tikras koziris – pakankamai netoli esantis „McDonald's” bei vienas didesnių sostinės prekybos molų „Vilnius Outlet”. Daugiau apie butą – ČIA.

3vietaButas Sausio 13-osios gatvėje. Foto: kampas.lt 

Trečioji vieta ir bronzos medalis atitenka taip pat dviejų kambarių butui Sausio 13-osios gatvėje. 95 tūkstančius eurų kainuojantis 47 kv.m. butas yra ketvirtame aukšte iš penkių. Butas ypač būtų patogus tiems, kurie ketina ilgesniam laikui įsikurti Karoliniškėse ir įleisti čia šaknis.

 

Ir jei šiandien vis garsiau kalbama apie „15 minučių filosofiją”, kuomet visi reikalingi taškai (darželis, mokykla, parduotuvės, poliklinika) pasiekiami per penkiolika minučių, įsikūrus šiame bute viskas pasiekiama per penkias minutes. Ir, žinoma, gigantiškas pliusas – ne tik šalia stūksantis televizijos bokštas, bet ir Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis su savo įspūdingais skardžiais. Daugiau apie butą – ČIA.