Bajorai: baigtas projektas „Bajorų lajos“, butai išparduoti

NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ baigė statyti antrąjį projekto „Bajorų lajos“ etapą sostinėje. Trijuose A+ energinės klasės daugiabučiuose įrengta ir jau parduota 147 1–4 kambarių butai.

„Tai, kad statybas baigėme sėkmingai ir laiku, šįkart yra ypatingai didelė pergalė dėl karo Ukrainoje nulemtos sudėtingos situacijos statybų rinkoje. Ilgametė komandos patirtis leido net ir tokiomis aplinkybėmis profesionaliai valdyti procesus ir išpildyti įsipareigojimus „Bajorų lajų“ antrojo etapo naujakuriams“, – pranešime žiniasklaidai cituojama „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

BajorLajosnuotrIGelno1

„Bajorų lajos". Foto: Irmantas Gelūnas.

Visi butai pirmame ir antrame projekto etapuose buvo parduoti dar iki statybų pabaigos. Uždaros gyvenvietės sostinėje populiarumą lėmė išskirtinis gamtos artumas: „Bajorų lajų“ teritorija ribojasi su 300 ha plotą užimančiu mišku – Vanaginės geomorfologiniu draustiniu.

„Suderinti du esminius vilniečių poreikius: patogų gyvenimą mieste ir gamtos artumą, yra nuolatinis kiekvieno NT plėtotojo siekis. Tokių sklypų sostinėje – vis mažiau. Tačiau Bajorai pasiūlė beveik idealų sprendimą: gerai išvystyta rajono infrastruktūra ir greta esantis miškas leido mums pasiūlyti būtent tai, ką pokalbiuose akcentuoja kone kiekvienas pirkėjas“, – sako D. Andrulionienė.

BajorLajosnuotrIGelno2

„Bajorų lajos". Foto: Irmantas Gelūnas.

„Omberg group“ vadovės teigimu, tokiais pat kriterijais remiantis įmonė įsigijo ir sklypą Pilaitėje, kuriame ruošiasi vystyti naują „Vyšnių“ projektą. Šiuo metu bendrovė taip pat plėtoja du projektus Viršuliškėse – modernius dangoraižius „Skylum“ ir 100 proc. baigtumą netrukus pasieksiančius „Viršuliškių stogus“.