Antakalnis: vietoje P.Vileišio gatvės garažų - nauji butai

Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ toliau pildo savo portfelį teritorijomis naujų projektų plėtrai. Bendrovė įsigijo sklypą sostinės Antakalnio mikrorajone, P. Vileišio g. 27A, kuriame vystys aukštesnės klasės gyvenamojo namo projektą. Sklypą bendrovė įsigijo su statybos leidimu, tad statybos darbus tikimasi pradėti jau šių metų antrąjį ketvirtį.

Beveik 0,5 ha ploto sklype suprojektuotame name numatyta įrengti 70 butų, kurių plotas 33–88 kvadratiniai metrai. Projekte numatyta ir požeminė 72 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

„Pirmiausia šis sklypas mus sudomino dėl savo išskirtinės lokacijos: ant upės kranto, palyginti mažai užstatytoje teritorijoje, viename seniausių ir žaliausių sostinės rajonų – Antakalnyje. Be to, šio mikrorajono paklausa tarp NT pirkėjų yra stulbinanti, bene vienintelis juos nuo būsto įsigijimo stabdantis veiksnys yra tai, kad rajone naujos statybos butų pasiūla yra itin ribota“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

vileisio

P.Vileišio gatvė. Foto: „Realco“ archyvas.

Bendrovės įsigytame sklype šiuo metu stovi garažai. Jie bus rekonstruoti į šiuolaikinės architektūros gyvenamosios paskirties namą. Projekto viziją įgyvendina „Cloud architektai“, kurie taip pat dirba prie „Realco“ vystomo verslo centro „Hero“ projekto.

„Prieš įsigydami sklypą atidžiai peržiūrėjome ir įvertinome pastato projektą, kuriam neseniai gautas statybos leidimas. Projekto sprendiniai atitinka šiuolaikiniam būstui keliamus reikalavimus ir yra orientuoti į aukštesnės klasės segmentą. Pastarųjų projektų nėra daug, tad sprendimą įsigyti sklypą priėmėme gana greit. Nieko nelaukę pradedame ruoštis statyboms ir butų pardavimo startui, kurį skelbsime artimiausiu metu“, – sako J. Dovidonis.

Tai jau trečias „Realco“ pristatomas projektas, priskiriamas aukštesnės klasės būstui. Be naujai įsigyto projekto P. Vileišio g., bendrovė artimiausiu metu tikisi gauti statybos leidimą ir pradėti prestižinio projekto „Algirdo 3“ Naujamiestyje statybas. Metų pradžioje „Realco“ pranešė ir dar apie vieną  prestižinės klasės projektą Mildos g., Antakalnyje. Iš viso „Realco“ šiemet rinkai tikisi pasiūlyti beveik 700 naujų butų, iš kurių apie 230 – prestižinės klasės.  

Praėjusią savaitę bendrovė paskelbė įsigijusi daugiau nei 2,4 ha žemės sklypą ir jame esančius statinius sostinės Lazdynų mikrorajone, Parodų g. 1, kur ateityje taip pat planuoja vystyti gyvenamosios paskirties projektą.

„Realco“ šiuo metu rinkai siūlo būstus projektuose, kuriuose statybos jau gerokai įsibėgėjusios – „Go Life“, „7 vakarai“ ir „Prie Vilnelės“.