NT turguje ir Jelenos Tulčinos medicinos centras Žvėryne

Jau kurį laiką sostinės nekilnojamo turto rinkoje sukasi Žvėryne, Treniotos gatvėje parduodamo namo skelbimas. Jame yra įsikūręs nemenkai garsus Žvėryno natūralios medicinos centras, dar populiariai vadinamas jo įkūrėjos Jelenos Tulčinos vardu.

Jelenos Tulčinos vardas gerai žinomas medicinos pasaulyje, mat moteris dažnai patenka į žiniasklaidos akiratį, o savo feisbuko profilyje, kurį stebi per 70 tūkstančių žmonių, dažnai transliuoja atitinkamos tematikos vaizdo įrašus ir skelbia didelio populiarumo sulaukiančias nuotraukas iš savo asmeninio albumo.

  

Jos įkurtas Žvėryno natūralios medicinos centras taip pat neblogai žinomas sostinės (ir ne tik jos) gyventojams, viešai prienamuose šaltiniuose nurodoma, kad centras gauna stabilas pajamas, o praėjusiais metais įmonė uždirbo per 80 tūkstančių eurų pelno. Tad skelbimas, jog šis centras parduodamas „pačiame jėgų žydėjime” gali pasirodyti kiek netikėtas.

tulcina1

Žvėryno natūralios medicinos centras. Foto: Capital.lt/Aruodas.lt

Skelbime rašoma, kad ramioje ir vaizdingoje vietoje Žvėryne parduodamas 632 kv. m gyvenamasis namas su jame įkurtu medicinos paslaugų verslo centru. Namui priklauso erdvus, 8 arų aptvertas kiemas. Veikianti medicinos klinika parduodama su visa medicinine įranga. Pastate įrengti pacientų apgyvendinimo kambariai, kuriuose galima apsistoti gydymo metu, med. procedūrų kabinetai, laboratorijos, baseinas su pirtimi, poilsio zonos. Akcentuojama, kad pastatą supa gyvenama kaimynystė, daug žalumos.

  

Viso pastate įrengtos 25 patalpos, 4 poilsio patalpos, 4 procedūrų kabinetai, 3 gydytojų kabinetai, 12 kambarių, 2 virtuvės, valgomasis, svetainė, drabužinės, pagalbinės patalpos, sandėliukai, san. mazgai (kiekviename apgyvendinimo kambaryje po atskirą). Įrengta 13,71 kv. m baseino patalpa su 2,53 kv. m pirtele.

tulcina

Žvėryno natūralios medicinos centras. Foto: Capital.lt/Aruodas.lt

Pastate įsikūręs „Žvėryno natūralios medicinos centras“, kuriame įrengtas baseinas, pirtis, gintaro kambarys. Namas pilnai pritaikytas klinikos reikmėms: įrengti gydytojų bei procedūriniai kabinetai, laboratorijos, poilsio, administracinės, sandėliavimo bei pagalbinės patalpos.

  

Medicinos centras parduodamas su visa jame esančia medicinine įranga, su kuria atliekamos šios procedūros: vegetatyvinis biorezonansinis testas, maisto netoleravimo testas, žarnyno valymas, tūlžies pūslės ir latakų detoksikacija ir kitos.

Objekto kaina - „žvėrynietiška": 1 mln. 950 tūkstančių eurų. 

tulcina3 Žvėryno natūralios medicinos centras. Foto: Capital.lt/Aruodas.lt