Savivaldybės dvidešimtas aukštas dairosi į renginius

Vilniaus savivaldybė keičia savo dangoraižio, esančio Konstitucijos pr., dvidešimto aukšto nuomos strategiją.

Dar balandžio mėnesį pasirodė pranešimai, jog savivaldybė pasiryžusi išnuomoti savo dvidešimto aukšto patalpas ir ketino už kvadratinį metrą prašyti dvidešimties eurų, akcentuodama, kad nuomos konkurso nugalėtojas priklausys ir nuo pateiktos patalpų įveiklinimo idėjos, Jau po mėnesio kaina smuko iki dvylikos eurų už kvadratinį metrą, o dabar skelbimų portaluose jau pasirodė žinia apie apskritai pakeistą nuomos strategiją – dabar gi dvidešimtas aukštas nuomojamas įvairaus pobūdžio renginiams, tačiau nusivils tie, kurie svajojo apie savo asmeninę šventę savivaldybės dangoraižyje.

nuoma

Dvidešimtas savivaldybės aukštas bus nuomuojamas renginiams. Foto: aruodas.lt 

„Viršutinis Vilniaus savivaldybės pastato 20 aukštas išnuomojamas įvairaus pobūdžio renginiams – čia gali vykti konferencijos, seminarai, mokymai, posėdžiai, pristatymai, susitikimai ir kiti renginiai. Patalpos taip pat tinka meninei, edukacinei, sporto veiklai. Ši vieta nėra skirta asmeninėms šventėms rengti. Bendras nuomojamas plotas 159 kv.m. Adresas: Konstitucijos pr.3, Vilnius, - rašoma patalpintame skelbime. - Stilingai įrengtoje konferencijų salėje veikia bevielis internetas ir vaizdo projektorius, čia telpa iki 100 žmonių. Taip pat galima naudotis šalia esančiomis pagalbinėmis patalpomis. Konferencijų salė yra strategiškai patogioje miesto vietoje, pačioje Vilniaus širdyje, tad yra puikus privažiavimas viešuoju transportu, o automobilius galima parkuoti prekybos centro stovėjimo aikštelėje”.

  

Priklausomai nuo nuo dienos laiko ir renginio trukmės, savivaldybės dvidešimtą aukštą galima išsinuomoti nuo 200 iki 480 eur.