Ant prekystalio sovietinis Žvėryno simbolis

Sovietinių laikų svetimkūnis, savo šaknis Žvėryne įleidęs dar 1975 metais, jau kurį laiką šmėžuoja sostinės nekilnojamo turto skelbimuose ir nors dar neparduotas, tačiau paaugino savo vertę.

Šiandien Kęstučio g.41 A numeriu pažymėtas pastatas, labiausiai į akis krentantis dėl „Humanos” ir kovų klubo „Smauglys” ženklų ant fasado, parduodamas už ženklą sumą – 3 mln. 50 tūkst. eurų, ir tai, kaip pažymimaskelbime, 7 procentais didesnė kaina už anksčiau prašytą.

kestucio4

Už buvusį buitinių paslaugų kombinatą prašomą solidi sumelė. Foto: aruodas.lt

Buvęs buitinių paslaugų kompleksas, įsikūręs Kęstučio ir D.Poškos sankryžoje, iš tiesų gali pasirodyti kaip ganėtinai patrauklus objektams tiems, kurie myli Žvėryną ir kišenėse stambias kupiūras. Bendras trijų aukštų pastato plotas siekia 1957 kv.m., jam priskirtas beveik 17 arų žemės sklypas.

„Pastatams su žemės sklypu patvirtintas detalus planas ( leidimai, prisijungimai ir t.t.) ir būsimo pastato vizualizacija, apjungianti abu pastatus (pagrindinio pastato plotas – 1808 kv.m., pagalbinio – 148 kv.m.) į vieną bendrą visumą. Naujai projektuotino bendras pastato plotas – 2608 kv.m.”, - rašoma parduodamo turto skelbime.

Taip ateityje gali atrodyti buvęs Kęstučio gatvės buitinių paslaugų kombinatas. Vizualizacijos.

kestucio1

 kestucio2

 kestucio3