Milijonierių žaidimai: biurų pastatą Naujininkuose puoš tikras „Bombardier CRJ 200”

Savaitės pradžia Naujininkuose, visai netoli oro uosto, buvo gana efektinga – Dariaus ir Girėno gatvėje statomo administracinio pastato, kuris turėtų tapti vienu iš orevystei pašvęsto kvartalo „Aero City” dalių, foje buvo nutupdytas tikrų tikriausias „Bombardier CRJ 200”. Žinoma, lėktuvas nutūpė statybinio krano pagalba.

„Aero City” kvartalą plėtojančios bendrovės „Avia Solutions Group” vadovas Gediminas Žiemelis, neseniai prabilęs ir apie įsigytos sporto ir renginų arenos rekonstrukciją bei ambicijomis sostinėje kurti naują krepšinio komandą, savo paskyroje feisbuke pasidžiaugė, kad pasaulyje niekur nėra biurų pastato, kurio viduje patalpintas tikras realaus dydžio lėktuvas. „O Vilniuje bus!”, - ambicijomis tryško vienas turtingiausių Lietuvos gyventojų, pridūręs, kad gruodžio mėnesį statomame administraciniame pastate bus atdaryta ir aukščiusios klasės itališkos virtuvės restoranas.

avia

„Bombardier CRJ 200” statomame biurų pastate. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Už tokią idėją verslininkui virtualiai plojo ir mėlynus nykščius dėliojo krepšininkai broliai Lavrinovičiai, Rimantas Kaukėnas, taip pat muzikantas Aras Vėberis.

Lėktuvo įkėlimas per statomo administracinio pastato stogą patraukė ir dar vieno Lietuvos turtuolio, verslininko Nemuno Dagilo dėmesį, kuris nusprendė draugiškai įgelti G.Žiemeliui. „Galėjai „Airbus 380” nuleisti ir viešbutį viršutiniame denyje”, - juokaudamas brūkštelėjo kelių gamyklų akcininkas ir netruko sulaukti šmaikštaus G.Žiemelio atsakymo - „Tu bent autobusą į savo pastatą pastatyk”. Sprendžiant pagal reakcijų skaičių, šioje improvizuotoje humoro dvikovoje kur kas šmaikštesnis buvo G.Žiemelis.

avia4„Bombardier CRJ 200” statomame biurų pastate. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt 

Tiesa, tą pačią dieną, kuomet į statomą administracinį pastatą buvo įkeltas „Bombardier CRJ 200”, visi didieji Lietuvos portalai atkreipė dėmesį į Kremliaus kritiko M.Chodorkovskio pranešimą Europos Parlamento specialiame komitete, kur buvo paminėtas ir aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group” vardas. 

Nusiuntus užklausą į „Avia Solutions Group” apie į administracinio pastato foje įkelto lėktuvo kainą bei „darbo stažą”, atsakymo nebuvo gauta.