COVID-19 Žirmūnuose: „McDonald's” stabdo veiklą

Antradienį surengta sveikatos apsaugos ministro Aurelijos Verygos ir Nacionalinio visuomenės sveiaktos centro Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėjos Ginretos Megelinskienės spaudos konferencija suneramino Žirmūnų gyventojus. 

Pranešta, kad koronavirusas nustatytas Žirmūnuose, Kareivių gatvėje įsikūrusio „McDonalds's” darbuotojui, kuris, pirminiais duomenimis, paskutinį kartą darbe buvo gegužės 9 dieną. 

Taip pat pranešta apie Žirmūnuose esančios parduotuvės „Rimi” susirgusį darbuotoją – jau trečią šioje parduotuvėje. Tiesa, tai yra tiesioginio ryšio su klientais neturintis darbuotojas. 

 

Po šios spaudos konferencijos buvo išplatintas „McDonald‘s“ generalinio direktoriaus Baltijos šalims Vladimiro Janevskio pranešimas, kuriame rašoma, kad restoranas, esantys Kareivių g.15, uždarytas nuoduginiai dezinfekcijos procedūrai. esančio Kareivių g. 15, Vilniuje, darbuotojui gegužės 18 d. buvo patvirtintas koronavirusas. „Palaikome šiuo metu karantine esantį darbuotoją. Visų kitų darbuotojų, kurie dirbo toje pačioje pamainoje kaip ir užsikrėtęs kolega, buvo paprašyta laikytis karantino sąlygų namuose 14 dienų ir stebėti savo sveikatą.

Siekiant užtikrinti mūsų darbuotojų ir lankytojų saugumą „McDonald‘s“ restoranas, esantis Kareivių g. 15, Vilniuje, vėl bus atidarytas, kuomet bus atliktos visos reikiamos procedūros, - pranešime žiniasklaidai teigia Vladimiras Janevskis. - Mes nuolat ir toliau bendradarbiaujame su atsakingomis institucijomis, kurios patvirtino, kad „McDonald‘s“ restoranuose yra atliekamos tinkamos procedūros, ir jas įvykdžius bus galima toliau saugiai vykdyti veiklą”.