„Mama Studio”: tarp kūrybos erdvės ir žaidimų aikštelės

Antakalnyje netrukus duris atvers kuriančių mamų bendruomenės studija „Mama Studio”, kurios viena įkūrėjų Agnieszka rėmėsi fenomenaliosios Londne įsikūrusios „Mother House Studios” pavyzdžiu.

Studijos startui „Miesto Laboratorijoje”, įsikūrusiame Vilniaus Techparke (Sapiegų parkas, Antakalnio g.17) sausio 30 dieną nuo 12 iki 18 val. organizuojama „Mama Studio paramos mugė” – renginys su eile pramogų šeimoms ir tikslu paremti studijos įsikūrimą.

IMG 20190722 145417 copy

Kūrėjos darbas ir prieraišioji tėvystė gali būti suderinami - tokią žinią skleidžia „Mama Studio". Foto: organizatorių archyvas.

„Mes esame grupė kuriančių mamų, susikooperavusių bendrai studijos nuomai taip, kad tai patenkintų mūsų asmeninius poreikius, ir dar liktų daug erdvės ir laiko prisijungti kitoms susidomėjusioms mamoms. Studija yra mūsų darbo aikštelė, žaidimų aikštelė ir tuo pačiu saugi vieta būti kartu su savo vaikais. Mūsų tikslas yra skleisti žinutę, kad kūrėjos darbas ir tėvystė gali būti suderinami, rašoma pranešime žiniasklaidai. - Tokio modelio studijos esmė ir visas žavesys yra tame, kad vaikas turi galimybę stebėti mamos kūrybos procesą ir dalyvauti jame žaidžiant su ja ar greta jos, kai gimsta meno kūriniai. To pasekoje ir visuomenėje praplečiamas mamos rolės kontekstas, parodantis, koks tvirtas yra ryšys tarp vaiko ir mamos.

event 1 banner copy

Mes norime pasiūlyti visoms susidomėjusioms mamoms šią unikalią ir praturtinančią galimybę. Studija kvies mamas bendradarbiauti, bendrauti, suteiks naujas patirtis – rengsime dirbtuvėles, renginius, edukacijas, susitikimus ir viską, kas tik bus įmanoma įgyvendinti. Studijos narės turės privilegijų dalyvauti čia rengiamose iniciatyvose”.

Us copy

„Mama Studio" kviečia burtis kuriančias mamas. Foto: organizatorių archyvas.

„Mama Studio” veiklą pradeda nuo vasario mėnesio ir kviečia kreiptis visas būsimas rezidentes prisijungti dalyvaujant su mėnesio arba atskirų dienų narystėmis už simbolinį patalpų nuomos mokestį.

Daugiau informacijos ČIA ir ČIA.