„Maxima“ driokstelėjo: antradienį sostinėje atidarė dvi parduotuves

Antradienį sostinėje duris atvėrė net dvi naujos lietuviško prekybos tinko „Maxima“ parduotuvės. XX formato „Maxima“ įsikūrė Molėtų pl. 9, o mažesnė,  X formato parduotuvė pirkėjų lauks adresu Centrinė g. 36, Galgiai, Vilniaus rajonas.  Į abi parduotuves investuota daugiau nei 1,1 mln. eurų.

„Nuolat dirbame siekdami tapti kuo patogesniais ir lengvai pasiekiamais pirkėjams. Didelį dėmesį skiriame ne tik parduotuvių atnaujinimui, bet ir naujų atidarymui. Džiaugiuosi, kad šiandien Vilniuje atidarome net dvi modernias parduotuves, kuriose pirkėjai reikalingas prekes ras greičiau ir paprasčiau“, – pranešime žinisklaidai cituojama „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Galgiai MaximaX

„Maxima“ atidarymas Galgiuose. Foto: bendrovės archyvas.

Į Molėtų pl. įsikūrusią parduotuvę buvo investuota 800 tūkst. eurų: įrengti nauji šaligatviai su neįgaliųjų vedimo takais, 4 paprastos ir 6 savitarnos kasos. Parduotuvėje dirbs 50 darbuotojų.

Įrenginėjant vieno X formato parduotuvę, Galgiuose buvo įrengti nauji šaligatviai, dviračių takas, vaikų žaidimo ir krepšinio aikštelės. Į šios parduotuvės atidarymą buvo investuota 350 tūkst. eurų. Joje veiks 3 paprastos ir 4 savitarnos kasos, o pirkėjų patogiu apsipirkimu rūpinsis 30 darbuotojų.