„Lidl“ drebins Gedimino prospektą

Prekybos tinklas „Lidl“ žengia į sostinės centrą. Liepos 29 d., Gedimino pr. 9 esančiame atnaujintame prekybos centre G9 įsikurs jau 45-oji prekybos tinklo parduotuvė. 

Tai pirmoji „Lidl“ Lietuvoje, integruota į senamiesčio architektūros statinį. Ji ne tik išsiskiria kūrybiniais interjero dizaino sprendimais, bet ir savo dydžiu. „Lidl“ priėmė senamiesčiams ar miestų centrams nebūdingą sprendimą ir G9 patalpose pirkėjų patogumui įkūrė viso asortimento, standartinio dydžio parduotuvę, kurios plotas užima net 1300 kvadratinių metrų, rašoma pranešime žinisklaidai. 

Naujoji „Lidl“ parduotuvė tiek atidarymo rytą, tiek ir įprastomis dienomis, darbą pradės nuo 8 val. Aidarymo dieną šalia esančioje Vinco Kudirkos aikštėje pirkėjų nuo ankstyvo ryto iki pat vakaro lauks vaišės, grilio piknikas, produktų degustacijos bei kitos pramogos. 

G9 įsikūrusi „Lidl“ - pirmoji šio tinklo parduotuvė Lietuvoje, integruota į senamiesčio statinį ir individualiai pritaikyta prie unikalios vietos. Nestandartinės parduotuvės erdvių interjerui kurti buvo pasitelkta kūrybinga architektų komanda „HEIMA Architects“.

lidl

„Lidl“ laukia nauji iššūkiai - šį kartą sostinės širdyje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Vienas svarbiausių dalykų, prie kurių teko prisitaikyti kuriant interjerą – parduotuvėje esantis pamatas ir mūrinė siena, kurie saugomi kaip kultūros paveldo objektai. Jie atitinkamai padiktavo toną bendram erdvių interjerui ir spalvinei gamai. Patalpose vyrauja pastelinės spalvos ir natūralus medis. Pritaikytas apšvietimas atitinkamai išryškina unikalius ir reikšmingus objektus. Naujoji parduotuvė taip pat darniai integruota į bendrą atnaujinto prekybos centro „G9“ interjerą“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas architektūros studijos „HEIMA Architects“ architektas Povilas Žakauskas.

Tikimasi, jog ir kiti šios „Lidl“ parduotuvės nestandartiniai sprendimai, pritaikyti orientuojantis į miesto centro pirkėjų patogumą, patiks ir bus įvertinti lankytojų. „Suprasdami miesto centro pirkėjų poreikius, orientavomės į dažnai skubančius žmones, norinčius apsipirkti greitai. Todėl šioje parduotuvėje bus įrengta net 10 kasų, dalis jų bus greito aptarnavimo. Dėl tų pačių priežasčių, šioje parduotuvėje be „Lidl“ įprastų vežimėlių pirkiniams susidėti bus ir krepšelių. Parduotuvė bus patogi ir tiems pirkėjams, kurie atvyks į centrą apsipirkti automobiliu, kadangi nusivežti prekes su vežimėliu bus itin patogu. Šie sprendimai leis miesto centre ne tik apsipirkti greitai ir patogiai, bet ir įsigyti gausių pirkinių“, – pranešime žiniaskaidai cituojamas „Lidl Lietuva“ centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.

Pirmadienį, 8 val. ryte duris atversianti „Lidl“ Vilniaus centro praeivius pasitiks šventišku šurmuliu. Į biurus skubantys darbuotojai bei ankstyvieji naujosios parduotuvės pirkėjai bus vaišinami Berlyno spurgomis bei karštais gėrimais, o gerą nuotaiką visą dieną garantuos skambanti muzika. Per pietus, nuo 11 iki 14 val., visi šalia gyvenantys, dirbantys ar centre besilankantys bus kviečiami jaukiam grilio piknikui Vinco Kudirkos aikštėje. Pietus ant grilio ruoš Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos prezidentė, BBQ mama vadinama grilio meistrė Halina Bovševič.

Po darbų praeiviai bus kviečiami pailsėti atsipalaiduoti skirtoje zonoje, atsigaivinti ledais bei gaiviaisiais gėrimais. Nebus pamiršti ir patys mažiausieji – visą dieną Vinco Kudirkos aikštėje veiks nemokama pramogų zona vaikams.

Naujoji parduotuvė pirkėjų kasdien lauks nuo 8 iki 22 val. Šios, kaip ir kitų „Lidl“ parduotuvių nuolatinį asortimentą reguliariai paįvairins specialios maisto produktų ir ne maisto prekių akcijos bei riboto kiekio pasiūlymai.

G9 taip pat bus įrengta vadinamoji ekostotelė su taromatais. Visi pirkėjai turės galimybę prisidėti prie daugiau nei metus vykdomo „Lidl“ paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms. Bendrovė, savo ruožtu, gyventojų paaukotų pinigų sumą padvigubina.


Šioje, kaip ir visose šio tinklo parduotuvėse, įrengtas išorinis automatinis širdies defibriliatorius. Jis skirtas gaivinti žmogų bei padeda atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams. Svarbu tai, kad pasinaudoti defibriliatoriumi ir suteikti pirmąją pagalbą gali kiekvienas, net ir neturintis medicininio išsilavinimo.