Kriminalinis Vilnius: sulaikytas žmogus, prie „Žibutės“ kėsinęsis į gyvybę

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato kriminalistams pavyko atskleisti didelį atgarsį visuomenėje sukėlusį nusikaltimą, nustatyti ir sulaikyti pasikėsinimu nužudyti įtariamą asmenį.

2018 m. gruodžio 6 d. buvo įvykdytas didelio visuomenės dėmesio sulaukęs ir pagrįstą žmonių nerimą sukėlęs nusikaltimas, kai apie 14 val. 30 min. Vilniuje, Lazdynų g., prie kavinės „Žibutė“, viešojoje vietoje, panaudojus šaunamąjį ginklą, buvo pasikėsinta nužudyti vyrą (gimusį 1971 m.).

antrankiai

Antrankiai. Foto: Lietuvos policija.

Nusikaltimas sukėlė didžiulį visuomenės atgarsį – šaunamasis ginklas panaudotas vidury dienos miesto dalyje, kurioje įsikūrusi miestiečių mėgiama kavinė. Nusikaltimą tirti ėmėsi Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Kriminalistai atliko daugybę tyrimo veiksmų, patikrino ne vieną nusikaltimo versiją, apklausė kelias dešimtis liudininkų, galėjusių matyti ar suteikti vertingų duomenų apie šį nusikaltimą.

Kruopštus, nuoseklus ir atidus darbas buvo vainikuotas sėkme nustatant įtariamą asmenį. Sausio 23-iosios rytą, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atliko kratas sostinėje ir sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą vyrą (gimusį 1971 m.), kuris, kaip įtariama, konflikto su nukentėjusiuoju metu tyčia šovė tris kartus pastarajam į galvą, taip pasikėsino jį nužudyti.

Sulaikytam vyrui pateiktas įtarimas šio nusikaltimo padarymu, jis apklaustas įtariamuoju bei uždarytas į areštinę.

Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo jam skyrimo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.