Pričiupti narkotikus Pilaitėje ir Šeškinėje platinę asmenys

Įtariant neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, sulaikyti trys 30-40 m. amžiaus asmenys. Kratų jų gyvenamuose vietose metu buvo rasta ir paimta galimai narkotinės medžiagos, svarstyklės, pakavimo priemonės, taip pat didelės pinigų sumos, galimai gautos iš šios neteisėtos veiklos, praneša Vilniaus policija.

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai ikiteisminiuose tyrimuose dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) surengė sulaikymo operacijas – šių metų rugpjūčio 14 d. ir 18 d. Pilaitėje ir Šeškinėje sulaikė tris asmenis, įvairiose sostinės vietovėse neteisėtai platinusius narkotines medžiagas.

narko

Atliktų kratų metu buvo rasta ir paimta galimai narkotinės medžiagos. Foto: Vilniaus policija.

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnams talkino kolegos iš Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato bei Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus.

Sulaikytų asmenų amžius – nuo 30 iki 40 metų. Atliktų kratų jų gyvenamuose vietose metu buvo rasta ir paimta galimai narkotinės medžiagos, svarstyklės, pakavimo priemonės, taip pat didelės pinigų sumos, galimai gautos iš šios neteisėtos veiklos.

Visiems įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir registracija policijos įstaigoje.