Ant prekystalio garsus baldų ir interjero centras

Gana garsus sostinės baldų ir interjero centro „Klasikos namai”, įsikūręs Žirmūnuose ir aptarnavęs ne vieną naujakurių (ir ne tik) kartą, ieško naujų šeimininkų. Tiesa, naujieji centro šeimininkai turėtų būti pasiryžę gana plačiai praverti piniginę.

Skelbimų portaluose pasirodęs pasiūlymas pinigingiems investuotojams gali pasirodyti gana įdomus, mat per ilgus veiklos metus „Klasikos namai” ir čia įsikūrę baldų salonai bei interjero studijos suvadino reikšmingą vaidmenį ne vieno būstą įsigijusio (ir ilgiems metams į paskola įlindusio) vilniečio gyvenime – apie tai byloja ir gana aukštas centro įvertinimas (4,3 balo) „Google” paieškos sistemoje.

klasika

Parduodami ilgus metus veikiantys „Klasikos namai”. Foto: aruodas.lt

Įdomios konstrukcijos pastatas, prisišliejęs prie 7 aukštų statinio, yra gana nemažo ploto – skelbime rašoma, jos parduodamo pastato plotas – kiek daugiau nei penki tūkstančiai kv.m, iš kurių 625 kv.m. - rūsys.

  

Žirmūnų g. 70 pastatų kompleksas (jame – ir „Klasikos namai”) yra įsikūręs didžiuliame 2,7 hektaro ploto sklype, o baldų ir interjero salonui priklauso beveik 20 arų.

Skelbime minimas, kad centras yra sėkmingai išnuomotas (kas turbūt kelia klaustuką – 1323.lt pastaba), matyt todėl ir kaina prašoma pakankamai nemaža – 3,3 mln. eurų.