Šurmuliukas Naujininkuose: „Lidl”, vakcina, ledai

Vakar, liepos 1-ąją, Naujininkuose praūžė šioks toks veiksmas: prie „Lidl” parduotuvės išsirikiavo šiais laikais ne taip jau dažnai matoma nemenka eilutė. Vėl pigūs bananai? Ar vakarinis antplūdis į parduotuvę? Toks klausimas kilo ne vienam vilniečiui, vakar pravažiavusiam judrią Dariaus ir Girėno, Kapsų ir Šaltkalvių sankryžą, garsią ne tik tuo, kad čia 2018-asiais buvo galima išvysti pravažiuojantį popiežių Pranciškų, bet ir tuo, jog į čia įsikūrusias prekybos centrų „Lidl” ir „Maxima” kasas nugula daug Naujininkų gyventojų kupiūrų.

Tačiau priežastis buvo kita – čia norinčiųjų pasiskiepyti laukė mobilusis savivaldybės autobusiuas su 250 „Janssen“ vakcinomis.

lidl

Judesiukas Naujininkuose. Skaitytojo foto.

Sprendžiant iš skaitytojo nuotraukos, pasiekusios redakciją, skiepijimosi akcija pavyko šauniai, o prie jos sėkmės, kaip galima numanyti, nemažai prisidėjo ir pats prekybos centras „Lidl”, kuris kaitinant gal ir jau nebe tokiai karštai, bet pakankamai kaitriai vakaro saulutei, gyventojams, stovintiems gyvoje eilėje, siūlė atsigaivinti nemokamai siūlomai vandeniu bei ledais.

Tai jau nebe pirmoji tokia iniciatyva – birželio 21-ąją ji buvo surengta ir Naujoje Vilnioje, taip pat prie prekybos centro „Lidl” ir, kaip buvo pažymima pranešime žiniasklaidai, sulaukė didelio susidomėjimo ir daug norinčiųjų gauti skiepą patogioje lokacijoje.

lidlnv

Skiepijimosi iniciatyva Naujoje Vilnioje. Foto: Lidl.

„Džiaugiamės, kad Vilniaus miesto savivaldybė pasirinko tokias lokacijas prie „Lidl" parduotuvių Naujojoje Vilnioje ar Naujininkuose, kur kiekvieną dieną yra sulaukiamas išties didelis aktyvumas bei apsilanko daug vietos gyventojų. Tokia iniciatyva padeda žmonėms dar patogiau gauti skiepą, sutaupyti laiko, nes vakcinavimo centrai atsiduria dar arčiau gyventojų – jiems puikiai pažįstamoje ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Mes, savo ruožtu, laukiantiems vakcinos dalinome vandenį ir ledus, kad karštą dieną laukti skiepo būtų bent kiek lengviau. Abu kartus buvome pasiruošę tiek vandens, tiek ir ledų daugiau nei buvo planuota vakcinų, kad visiems visko užtektų. Dalinome „Saguaro" vandenį ir „Ballino" ledus – vanilinius, šokoladinius bei karamelinius", - tinklapiui 1323.lt komentavo „Lidl Lietuva" atsovė ryšiam su visuomene Lina Skersytė.