Kas pakeis „Čili” Fabijoniškių „Mandarine”?

Iki skausmo vilniečiams (žinoma, ne tik jiems) pažįstamas „Čili” prekių ženklas jau prieš kurį laiką paliko Fabijoniškėse įsikūrusio prekybos centro „Mandarinas” fasadą, o picerija – prekybos centro patalpas.

Tačiau šventa vieta ilgai tuščia nebūna – jau kurį laiką buvusios picerijos patalpose vyksta remonto darbai, o iš savivaldybės puslapyje paskelbtų projektinių pasiūlymų aiškėja, kas gi atsiras „Čili” vietoje.

mandarinas

Nuo „Mandarino" fasado jau prieš kurį laiką dingo „Čili” ženklas. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt  

180 kv.m ploto patalpose numatoma įrengti tris ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų konsultacinius kabinetus ir diagnostinę laboratoriją teikiančia bendrųjų asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Šioje klinikoje numatomos tik pacientų konsultacijos įvairiais mitybos klausimais, rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Labaratorijos patalpos suprojektuotos ir išdėstytos taip, kad būtų garantuota teikiamų laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybė, užtikrinant, kad įvairūs aplinkos veiksniai (oro temperatūra, apšvietimas, drėgmė, elektros tiekimas, elektromagnetiniai trukdžiai ir kt.) neturėtų neigiamos įtakos atliekamų tyrimų kokybei, tyrimų duomenų saugumui ir konfidencialumui, o nesuderinamos (dėl kryžminės taršos rizikos, skirtingų aplinkos reikalavimų ir kt.) veiklos būtų atskirtos. ASPĮ (asmens sveikatos priežiūros įstaigos) turi užtikrinti, kad į tyrimų atlikimo, rezultatų vertinimo patalpas ar vietas patektų tik tokią teisę turintys asmenys, o kiti asmenys – tik lydimi šių asmenų, taip pat kad kiekvienas patekimas į šias patalpas ar vietas būtų fiksuojamas ASPĮ laboratorijos vadovo nustatyta tvarka.

Klientų patekimui į numatomas gydymo patalpas numatoma naudoti atskirą įėjimą nuo Ateities gatvės bei prekybos centre esamas galerijas, kuriomis klientai gali patekti į 2 aukšto patalpas. Žmonių su negalia patekimui į projektuojamas gydymo patalpas būtų naudojamas prekybos centre įrengtas liftas.

Koks sveikatinimo paslaugų ženklas kursis „Mandarine” kol kas neaišku.