Naujoji Vilnia: į bėdą įklampino cigaretės

Naujosios Vilnios turgelyje rasta kontrabandinių cigarečių. Jomis prekiavusiai moteriai surašytas administracinio nusižengimo protokolas, praneša Vilniaus policijos tinklapis.

Vasario 25 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino gautą informaciją dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Naujosios Vilnios turgelyje, Genių g., pareigūnai sulaikė kontrabandinėmis cigaretėmis prekiavusią moterį (gimusią 1963 m.). Prekybos vietoje buvo rasta ir paimta 19 blokų (190 pakelių) kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Jų vertė siekia 682 eurus.

cigaretes

Kontrabandinės cigaretės Naujosios Vilnios gyventojai atnešė bėdų. Foto: Vilniaus policija.

Taip pat sulaikytas ir vyras (gimęs 1960 m.) ‒ jis iš moters įsigijo kontrabandinių cigarečių.

Abu jie patraukti administracinėn atsakomybėn už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 3 d.). Kokio dydžio baudas bus skirtos pažeidėjams, spręs teismas.

Prieš kelerius metus Naujosios Vilnios vardas nuskambėjo panašioje byloje, tik tada ir kontrabandos stumdytoja buvo kur kas vyresnė, o ir pačios cigarečių atsargos - ženkliai gausesnės.