Lazdynai: įžūlaus apiplėšimo išgarsinta „Iki“ atsinaujino

Atnaujinimo ir plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė atnaujintą parduotuvę Vilniuje, Lazdynuose, adresu Architektų g. 214. Iš viso į parduotuvės atnaujinimą investuota 430 tūkst. eurų.

„Norėdami pasiūlyti pirkėjams gausų pasirinkimą ir suteikti galimybę patogiai apsipirkti arti namų, atnaujintoje parduotuvėje atsakingai suformavome asortimentą. Analizuodami duomenis matome, kad gyventojai vertina vietoje ruoštą produkciją, todėl jiems pasiūlysime net 3 kartus per dieną kepamų bandelių ir duonos. Taip pat išplėtėme šviežių daržovių ir vaisių skyrius“, – pranešime žiniasklaidai cituojama Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

IKI 1uolas

Lazdynų „Iki“, žinoma kaip „Ąžuolas", atsinaujino. Foto: bendrovės archyvas.

Patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 3 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti kaip įmanoma labiau sumažinant žmogiškąjį kontaktą. Taip pat čia veikia 1 paprasta kasa. Parduotuvėje dirbs 10 darbuotojų. Lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

  

Siekiant apsipirkti kaip įmanoma saugiau, rekomenduojama apsipirkimą planuoti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte 8–10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse mažiau visą darbo laiką. 

Būtent ši „Iki” tinklo parduotuvė, dar žinoma „Ąžuolo” vardu, buvo įžūliai apiplėšta 2019 metų pavasarį – užpuolikas sumušė kasinininkę ir pagrobė keliolka tūkstančių eurų. Po pareigūnų tyrimo paaiškėjo, jog užpuolimas buvo inscenizuotas – teisiamųjų suole atsidūrė ir plėšikas, ir jo bendrininke tapusi parduotuvės darbuotoja, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, ketino susituokti su užpuoliku.